Klamki Tupai – poznaj jakość i design na lata!

19 kwietnia 2022

Tupai to portugalska firma wytwarzająca klamki, uchwyty, okucia i inne metalowe akcesoria do drzwi. Produkty tej marki cechują się nie tylko nienaganną jakością, lecz także wysmakowanym wzornictwem, które umiejętnie łączy trendy z ponadczasowym pięknem. Wśród kolekcji klamek Tupai można znaleźć propozycje klasyczne i uniwersalne, w duchu retro, nowocześnie geometryczne, jak również oryginalne kolekcje z teksturowanymi rozetami.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak powstają klamki do drzwi Tupai?
  • Czym charakteryzują się klamki Tupai?
  • Do jakich wnętrz pasują produkty marki Tupai?

Marka Tupai i jej podejście do produkcji

Tupai to marka doceniana przez projektantów wnętrz i architektów, jak również przez klientów indywidualnych i biznesowych z całego świata. Za jej renomą stoją niezawodność produktów do wykończenia drzwi wewnętrznych, unikatowe formy i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Każda klamka Tupai powstaje w zaawansowanym procesie technologicznym, na który składają się między innymi takie etapy jak: kucie, odlewanie ciśnieniowe, gratowanie, obróbka skrawaniem, polerowanie, aż po najbardziej charakterystyczny dla marki proces galwanizacji, dający możliwość stworzenia ponad 140 różnorodnych powłok. Co istotne, wszystkie te etapy odbywają się we własnej fabryce Tupai w Portugalii i pod stałą kontrolą wykwalifikowanych pracowników. Umożliwia to stworzenie produktów klasy premium, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Klamka Tupai – idealne wykończenie drzwi wewnętrznych w Twoim domu

Klamki Tupai są zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć łatwy montaż z gwarancją wygodnego i długiego użytkowania. Najważniejsze atuty produktów Tupai to:

  • wykorzystanie do produkcji tylko najwyższej jakości materiałów (mosiądz, znal, stal),
  • solidny mechanizm oparty na sprężynach samopoziomujących, który zapobiega opadaniu rękojeści,
  • najwyższa klasa wytrzymałości mechanizmów – gwarancja na klamki do drzwi Tupai obejmuje aż 200 tysięcy cykli,
  • łatwy montaż na tzw. klik,
  • estetyczny wygląd dzięki ukryciu wszystkich elementów montażowych,
  • możliwość dostosowania klamek do drzwi o grubości do 60 mm,
  • gwarancja niezmienności wzorów.

Jakość produktów marki Tupai jest potwierdzona certyfikatami norm ISO 9001-2015 oraz ISO 14001-2015.

Klamki do drzwi Tupai – wiele możliwości aranżacji

Szeroki wachlarz produktów marki Tupai, począwszy od klamek klasycznych, przez modele w stylu vintage, po nowoczesne rozwiązania na prostokątnych rozetach ukrytych, sprawia, że łatwo dobrać wykończenie do każdych drzwi i każdego wnętrza. Klamki Tupai są dostępne w połysku i w macie, w wersjach srebrnych, złotych, stalowych, mosiężnych oraz w czerni, a także z białymi elementami dekoracyjnymi. Niezależnie od tego, czy urządzasz mieszkanie w minimalistycznym stylu skandynawskim, loft, czy może bliższe są Ci klimaty retro, bez trudu dobierzesz odpowiednie klamki, które będą kropką nad „i” w całej aranżacji.

Warto też wspomnieć, że Tupai to nie tylko klamki do drzwi wewnętrznych. Marka w swojej ofercie posiada również klamki okienne, klamki do drzwi zewnętrznych, uchwyty do drzwi przesuwnych, zamki oraz inne akcesoria drzwiowe.