Warunki użytkowania strony

1. Właścicielem i zarządcą Strony internetowej www.ddd.com.pl jest DDD Dobre Dla Domu sp. z o.o. Strona ta może być wykorzystywana przez użytkowników sieci Internet jedynie w charakterze informacyjnym.

2. Wszelkie materiały, zdjęcia ,teksty, projekty graficzne, znaki handlowe i inne elementy strony chronione są krajowymi i międzynarodowymi prawami autorskimi. DDD jest jedynym podmiotem mogącym wpływać na treść strony oraz na zmiany jej elementów – DDD nie udziela użytkownikom strony praw do znaków towarowych, praw autorskich i innych praw własności intelektualnej dotyczących zamieszczonych na stronie materiałów.

3. Materiały zamieszczone na stronie mogą zwierać błędy, nieścisłości i przeoczenia. DDD nie gwarantuje pełnej dokładności i kompletności materiałów, w szczególności nie odpowiada za pomyłki w wyświetlaniu i konfigurowaniu cen na stronie.

4. Strona internetowa prezentuje produkty dostępne w sklepach sieci DDD Dobre Dla Domu. Ceny produktów podane na stronie są cenami maksymalnymi i każdy sklep może je dowolnie obniżać. Ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.