Otwórz swój sklep franczyzowy

Krok 1
Własny lokal

Otwieramy dla Ciebie gotowy salon sprzedaży

 • Wspólnie wybieramy najlepsze miejsce dla Twojej działalności.
 • Tworzymy kompleksowy projekt architektury wnętrza i wyposażenia salonu, wraz z propozycją zatowarowania i ekspozycji – pokrywamy całość kosztów aranżacji sklepów.
Krok 2
Otwarcie sklepu
 • Koordynujemy proces otwarcia na miejscu, aby zadbać o każdy szczegół.
 • Szkolenia wdrożeniowe – organizujemy i przeprowadzamy je dla właścicieli biznesu oraz pracowników.
 • Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały i narzędzia marketingowe.
 • Kampania otwarcia – wspólnie planujemy i wspieramy w realizacji skutecznej strategii i kampanii marketingowej otwarcia sklepu. Partycypujemy także w kosztach realizacji.
Krok 3
Wsparcie biznesowe

Zapewniamy stałe wsparcie dla naszych partnerów, poprzez:

 • atrakcyjne warunki handlowe wynegocjowane bezpośrednio z producentami;
 • niski wkład inwestycyjny Partnera Franczyzowego;
 • szeroką ofertę drzwi i podłóg, dostępnych wyłącznie w sieci DDD;
 • atrakcyjny system zatowarowania i ekspozycji – wspólnie wybieramy najbardziej aktualną i atrakcyjną ofertę;
 • szkolenia z zakresu sprzedaży, handlu, informacji o produktach oraz certyfikacje montażystów;
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej (sklepu, towaru, wyposażenia, zdarzeń losowych, etc.);
 • narzędzia analityczne oraz wewnętrzną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wspomagające zarządzanie własnym biznesem;
 • wyłączność lokalizacyjną – brak konkurencji pomiędzy salonami DDD;
 • wsparcie i doradztwo specjalistów centrali DDD Dobre Dla Domu;
 • profesjonalny system sprzedaży ze wsparciem technicznym.
Krok 4
Stabilność i zaufanie

Stabilność firmy DDD Dobre Dla Domu, sprawdzony model biznesowy, zbudowana przez lata wartość i wizerunek, pozwalają dostarczać naszym partnerom rozpoznawalną i silną markę, z wypracowaną renomą na polskim rynku. Od ponad 16 lat, możemy cieszyć się zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych.

BRZESKO_ELEWACJA
Znana i silna marka

DDD Dobre dla domu to sieć franczyzowa o stabilnej pozycji na polskim rynku wyposażenia wnętrz. Tworzymy sieć specjalistycznych salonów sprzedaży podłóg i drzwi. Działamy w blisko 30 lokalizacjach w całym kraju.

Dbamy o to, aby liczba naszych Klientów stale rosła – prowadzimy aktywne działania marketingowe na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym, codziennie wspierając naszych Partnerów w działaniu.
Dzięki temu jesteśmy w branży znaną i rozpoznawalną marką.

Zostań naszym Partnerem!
AdobeStock_275643402
Dynamiczny rozwój

Na rynku z artykułami wykończeniowymi, czyli w branży podłóg i drzwi, działamy od 2005 roku – w tym czasie zbudowaliśmy sieć 30 specjalistycznych salonów sprzedaży.
Działamy w systemie franczyzowym.

Stale się rozwijamy – poszukujemy nowych lokalizacji i otwieramy kolejne sklepy franczyzy w Polsce. Dbamy o dobrą współpracę pomiędzy naszymi Partnerami, gwarantując im wyłączność terytorialną we wspólnie ustalonym zakresie.

Dołącz do nas!
AdobeStock_275642899
Siła stabilnej sieci

Jeśli zostajesz naszym Partnerem, przy wsparciu DDD prowadzisz sklep z podłogami, a konkretnie z panelami podłogowymi, podłogami winylowymi oraz drewnianymi deskami podłogowymi. Będzie to także salon z drzwiami wewnętrznymi, zewnętrznymi oraz akcesoriami wykończeniowymi, takimi jak listwy, kleje, sztukateria itp. Działamy wspólnie, dla jak najlepszych wyników Twojego biznesu. Dołączając do ogólnopolskiej sieci sprzedaży DDD Dobre Dla Domu jako franczyza sklepu – korzystasz z przewagi, jaką wypracowaliśmy zarówno w relacjach z dostawcami jak i w kontakcie z Klientem.

Korzystasz z naszego doświadczenia i pozycji – staramy się zagwarantować Ci jak najlepsze warunki handlowe, wyposażamy Twój lokal i szkolimy Twoich pracowników. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania w pracy nad naszym wspólnym sukcesem. To dzięki pracy naszych Partnerów jesteśmy dziś Specjalistami na wysokim poziomie działającymi w branży wyposażenia wnętrz.

Jeśli:

 • szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes,
 • rozumiesz zasady tego jak działają sklepy franczyzowe,
 • chcesz wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i siłę stabilnej sieci sprzedaży…
…zaplanuj z NAMI swój sukces!
Gdańsk_sklep_11.2023_6
Postaw na sprawdzony model biznesowy: sklep franczyza – salon z podłogami

Wybierz stabilną, silną markę z branży wyposażenia wnętrz.

Od ponad 16 lat, nieprzerwanie rozwijamy naszą sieć franczyzową, skupiając się na jakości, stabilności oraz wspieraniu naszych partnerów w rozwoju ich biznesu. Dzięki temu niektórzy franczyzobiorcy zdecydowali się na prowadzenie kilku lokali handlowych, systematycznie zwiększając wartość swojego biznesu. Franczyza DDD to sprawdzony sposób na dochodowy biznes!

Web
Pełna oferta renomowanych producentów

Sklepy DDD Dobre Dla Domu to pełna oferta najlepszych producentów polskiego i światowego rynku wyposażenia i dekoracji wnętrz. W każdym sklepie prezentujemy bogatą ekspozycję produktów, takich jak drzwi i podłogi, wraz z aktualnymi katalogami i wzornikami – zapewniamy kupującym kompleksową ofertę.

Dbamy o to, aby dostarczać Klientom kompleksowe rozwiązania: zapewniamy transport i montaż zakupionych produktów, zajmujemy się obsługą posprzedażową – w tym także serwisem gwarancyjnym.

Wiemy, czego oczekują nasi Klienci – i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, którzy pomagają naszym Klientom w stworzeniu projektów i aranżacji do mieszkań, domów, biur czy lokali usługowych oraz doradzą w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych.

Wiemy, że wyposażenie wnętrz na miarę marzeń naszych Klientów to trudne zadanie – oferujemy więc możliwości zakupów ratalnych, aby zmniejszyć ich obciążenie finansowe.

Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom pełen zakres usług związanych z branżą podłóg i drzwi. Wiemy, że to doceniają.

Zostań naszym Partnerem!

Poznaj bliżej naszą sieć franczyzową

Sklep DDD Brzesko
Zobacz nasze sklepy
Sklep DDD Brzesko
Sklep DDD Brzesko

 

Najczęściej zadawane pytania
W jakiej lokalizacji mogę otworzyć sklep DDD?

Pod uwagę bierzemy miasta powyżej 20 tys. mieszkańców, w których nie ma jeszcze sklepu DDD.

Czy muszę posiadać własny lokal, aby otworzyć sklep DDD?

Nie musisz dysponować własnym lokalem, można korzystać z wynajętej powierzchni handlowej. Pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszej lokalizacji pod salony sprzedaży DDD.

Jakiej wielkości powinien być lokal pod sklep DDD?

Optymalna powierzchnia handlowa pod sklep DDD to 150 – 200 m2.

Jakie koszty ponoszę przy otwarciu sklepu DDD?

Franczyzobiorca ponosi większościowe koszty zatowarowania sklepu. Są to kwoty od 65 do 100 tysięcy zł, zależne rodzaju wybranej oferty ekspozycyjnej oraz wielkości powierzchni handlowej.

Czy podczas trwania umowy ponoszę jakieś koszty z tytułu franczyzy?

Opłata miesięczna uzależniona od obrotu sklepu i wynosi od 1 do 2%.

Kto płaci za urządzenie lokalu?

Koszt budowy powierzchni handlowej typu: zabudowa drzwiowa, wzorniki, ekspozytory, POK oraz branding wewnętrzny i zewnętrzny zapewnia centrala sieci DDD. Natomiast, zatowarowanie sklepu w asortyment handlowy (dostępny od ręki) oraz zakup drzwi na ekspozycje są stronie Partnera.

Ile osób jest potrzebnych do obsługi sklepu?

Jest to zależne od powierzchni sklepu. Przeważnie wystarczają 2 – 3 osoby, w tym może być to właściciel.

Na jakie wsparcie mogę liczyć przed otwarciem sklepu DDD?

Każdy partner franczyzowy przygotowujący się do otwarcia salonu DDD otrzymuje od nas koordynatora projektu otwarcia salonu. Osoba ta organizuje kwestie formalne i adaptacyjne związane z przygotowaniem lokalu do otwarcia. Centrala zapewnia także profesjonalne szkolenia dla pracowników sklepu oraz Partnerów z zakresu oferty produktowej, oraz związane z zarządzaniem biznesem. Zapewniamy wewnętrzną platformę do obsługi zamówień, wsparcie działów IT, Marketingu oraz Sprzedaży. Ponadto centrala DDD partycypuje w kosztach kampanii promującej otwarcie nowego salonu sprzedaży.

Jakie wsparcie otrzymuję jako partner franczyzowy podczas prowadzenia sklepu DDD?

Przez cały czas prowadzenia działalności salonu pod marką DDD, nasi partnerzy franczyzowi otrzymują stałe wsparcie z zakresu IT, marketingu oraz wsparcia sprzedaży. Zapewniamy także cykliczne szkolenia produktowe i nie tylko.

Czy konieczne jest posiadanie doświadczenia w branży wykończenia wnętrz?

Doświadczenie branżowe nie jest konieczne, jednak będzie ono dodatkowym atutem w prowadzeniu własnego biznesu pod marką DDD.

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami
Tomasz Michalak
Manager ds. Rozwoju Sieci