DDD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – Salon drzwi i podłóg – INDEKOR JAROSŁAW ZIELIŃSKI

DDD Piotrków Trybunalski to salon wyposażenia wnętrz specjalizujący się w sprzedaży paneli i podłóg drewnianych oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferujemy najnowsze wzory i modele wpisujące się w aktualnie panujące trendy wyposażenia wnętrz. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, która przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wraz z zakupem produktów oferujemy także montaż i transport zamówienia. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty wysokiej jakości, renomowanych marek, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających.

Zapraszamy do salonu sprzedaży DDD w Piotrkowie Trybunalskim oraz sprawdzenia oferty na ekspozycji w sklepie, w zakresie podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych, a także drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów do podłóg i drzwi. Z przyjemnością doradzimy w znalezieniu odpowiednich produktów oraz montażu.

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe – DDD Piotrków Trybunalski

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów odwiedzających nasz salon w Piotrkowie Trybunalskim. Do ich głównych zalet należy trwałość, szeroka gama kolorystyczna, a także łatwy montaż i małe wymagania, jeśli chodzi o pielęgnację takich podłóg. Oferujemy szeroki wybór zarówno jeżeli chodzi o kolory i wzory, jak i rozmiary dostępnych u nas paneli podłogowych. Poza tym w naszym sklepie znajdziesz zawsze atrakcyjne promocje. Na naszą ofertę składają się panele takich marek jak: Quick-Step, Krono Original, Moduleo, Arbiton.

Podłogi drewniane – DDD Piotrków Trybunalski

Podłogi wykonane z naturalnego drewna cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie DDD w Piotrkowie Trybunalskim. Na naszej ekspozycji znalazły się piękne podłogi drewniane wykonane z dębu lub jesionu. Oferujemy do wyboru kilkadziesiąt kolorów i wzorów charakterystycznych dla naturalnego drewna. Zapewniamy możliwość wyboru na podstawie wzorników oraz fragmentów ułożonych podłóg. Ponadto, przychodząc do naszego salonu, możesz oczekiwać fachowego doradztwa, transportu oraz profesjonalnego montażu, zakupionych podłóg. Zapoznaj się z dostępną w naszym salonie ofertą następujących producentów podłóg drewnianych: Kahrs, Baltic Wood, Panmar.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – DDD Piotrków Trybunalski

Nasza oferta w zakresie stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej to drzwi lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe. Odwiedzając nasz salon sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sulejowskiej 45, możesz wybierać spośród bardzo dużej liczby modeli drzwi. Z pewnością staną się one nieodzownym elementem wyposażenia Twojego domu lub mieszkania.

Ekspozycja naszego sklepu to drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w tym wiele nowości. Salon stacjonarny DDD to pełen przegląd oferty najważniejszych dostawców na rynku polskim. Czołowi producenci, których drzwi możesz zobaczyć w naszym salonie to: DRE, Pol-Skone, Invado, CAL.

Akcesoria do drzwi oraz podłóg salon DDD Piotrków Trybunalski

Oprócz drzwi, paneli i podłóg drewnianych, w DDD Piotrków Trybunalski kupisz także akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu i użytkowania. Proponujemy duży wybór rozmaitych klamek, zamków i wkładek będących ważnym elementem uzupełniających każde drzwi. Mamy też szeroką ofertę listew, podkładów i środków do pielęgnacji paneli i podłóg drewnianych.

Dane kontaktowe
ul. Sulejowska 45,
97-300 Piotrków Trybunalski
Pn-Pt: 10:00-18:00
Sb: 10:00-14:00