Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne DDD do domu

Dla wielu osób drzwi stają się wizytówką Twojego domu, dlatego nasi klienci przykładają naprawdę dużą wagę do ich wyboru. W ofercie sklepu DDD Dobre Dla Domu umieściliśmy dużą ilość drzwi zewnętrznych w różnej stylistyce. Możliwość wybierania spośród różnorodnych kolorów i modeli drzwi sprawia, że nietrudno będzie Ci wybrać drzwi pasujące idealnie do Twojego mieszkania. Zapoznaj się z naszą całą ofertą, znajdziesz tu idealny model drzwi zewnętrznych, a Twój dom będzie się prezentował niezwykle elegancko.

Dlaczego zewnętrzne drzwi są tak ważne?

Drzwi prowadzące do domu to przede wszystkim granica naszego mieszkania. Dobre drzwi zewnętrzne chronią przed wizytą nieoproszonych gości. W naszej ofercie znajdziesz bowiem także drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy. Ponadto drzwi zewnętrzne to gwarancja ciepła, docenisz to zwłaszcza w okresie zimowym i jesiennym, kiedy warunki atmosferyczne staną się zdecydowanie mniej przyjazne. Dobrze dobrane i profesjonalnie zamontowane drzwi zewnętrzne to doskonała ochrona domu przed utratą ciepła, zwłaszcza jeżeli są dodatkowo uzupełnione różnymi rozwiązaniami poprawiającymi właściwości termiczne. Oprócz tego drzwi zewnętrzne to prawdziwa ozdoba domu.

Większość naszych klientów wybiera drzwi zewnętrzne w konstrukcji opartej na drewnie, ponieważ wykazują one bardzo wysoką izolacyjność cieplną. Warto przy wyborze rozważyć drzwi w wersji z przeszkleniem. Przeszklone drzwi do domu to nie tylko estetyczny wygląd, ale także bezpieczeństwo – widzisz, kto stoi za drzwiami bez konieczności ich otwierania. Jeżeli zależy Ci szczególnie na ochronie przed włamaniem, sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz także drzwi antywłamaniowe.

Jakie wybrać dobre drzwi zewnętrzne?

Każdy producent drzwi zewnętrznych stara się stworzyć rozwiązania pasujące do różnego rodzaju domów. W naszych sklepach stacjonarnych DDD Dobre Dla Domu mamy szereg propozycji sygnowanych znanymi markami takimi jak na przykład Disting, KRCenter, DRE, Pol-Skone czy Wiatrak. Są to produkty wysokiej jakości spełniające wszelkie parametry techniczne, jakie powinny spełniać dobre drzwi do domu. Konstrukcja drzwi sprawia, że ich skrzydła są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ich współczynnik przenikania ciepła gwarantuje odpowiednią temperaturę w domu.

Nasza oferta to naprawdę szeroki wybór drzwi zewnętrznych dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych. Możesz u nas kupić solidne drzwi zewnętrzne z ościeżnicą, które zapewnią bezpieczeństwo, dodatkowo drzwi z odpowiednią izolacją akustyczną i cieplną pozwolą cieszyć się w domu ciepłem i ciszą. Wśród naszych drzwi zewnętrznych są modele, które będą pasowały zarówno do budynku prywatnego, jak i na przykład do biura.

Na co zwracać uwagę szukając drzwi zewnętrznych?

Drzwi do domu powinny być przede wszystkim funkcjonalne i wytrzymałe. Nie masz przecież ochoty szarpać się z nimi przy zamykaniu i otwieraniu, ani martwić się, że przy mocniejszym trzaśnięciu wypadną z zawiasów. Oferowane przez nas zewnętrzne drzwi to skrzydło dopasowane perfekcyjnie do ościeżnicy, dzięki temu zamykanie i otwieranie jest nie tylko wygodne, ale także ciche. Z łatwością poradzą sobie z tym nawet dzieci.

Nasze drzwi zostały wykonane z materiałów o wysokiej jakości wewnątrz konstrukcji, jak i na zewnątrz. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać kolor drzwi, który będzie najbardziej pasował do pozostałych elementów aranżacji budynku. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zdecyduj czy wybierzesz drzwi z przeszkleniami, czy może model w jednolitej konstrukcji.

Wyjątkowe drzwi zewnętrzne z montażem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy nasi klienci mają doświadczenie budowlane. Dlatego sklep DDD Dobre Dla Domu to nie tylko bardzo duży wybór drzwi najwyższej jakości, ale także usługi obejmujące ich montaż. Profesjonalnie przygotowani montażyści sprawdzą osobiście wymiary otworu drzwiowego, dzięki temu Twoje nowe drzwi będą idealnie dopasowane. Tu warto nadmienić, że zakup drzwi wraz z montażem może pozwolić na pewną oszczędność, ponieważ kupno drzwi z usługą ich osadzenia obłożone jest podatkiem Vat w wysokości 8%, a same drzwi to już podatek 23%. Jeżeli więc nie planujesz samodzielnego montażu, warto rozpatrzyć naszą propozycję.

Wszystkie nasze drzwi mają wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, światło słoneczne czy czynniki mechaniczne. Drzwi zewnętrzne dostępne w naszej ofercie są wyposażone w ościeżnice, próg oraz komplet zamków. Jeśli myślisz o nowych drzwiach chroniących dostępu do wnętrza Twojego domu, to koniecznie skorzystaj z naszych propozycji. Odpowiednio dobrane drzwi to nie tylko bezpieczne mieszkanie, ale także niższe opłaty za ogrzewanie, szczelnie osadzone skrzydła zapobiegają ucieczce ciepła na zewnątrz. Nasz ostatni, ale równie ważny argument charakteryzujący drzwi zewnętrzne? Cena! Mamy bardzo dobre propozycje dla klientów o różnej zasobności portfela.

Zobacz też nasze inne produkty