Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe w salonach DDD

Wybór drzwi wejściowych to jedna z ważniejszych decyzji podczas wykańczania lub remontowania domu czy mieszkania. Drzwi wejściowe są bowiem nie tylko wizytówką Twojego mieszkania, ale przede wszystkim są to produkty, które zapewniają bezpieczeństwo i są gwarancją prywatności. Współczesny rynek stolarki domowej jest bardzo rozbudowany, dlatego można z łatwością wybrać drzwi, które będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta sklepu DDD Dobre Dla Domu to rozwiązania zapewniające wysoką izolacyjność termiczną oraz estetyczny wygląd.

Wybierz odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe zewnętrzne do domu jednorodzinnego i drzwi wejściowe wewnętrzne do mieszkania to dwie nie do końca tożsame kategorie. Konstrukcja drzwi jest oczywiście bardzo podobna, obie kategorie są wyposażone w niezbędne elementy takie jak skrzydło z ościeżnicą, zawiasy czy klamki. To, co je różni to najczęściej parametry techniczne takie jak, chociażby współczynnik przenikania ciepła. W przypadku gdy kupujesz drzwi klatkowe, możesz pozwolić sobie na nieco niższą izolacyjność cieplną, ponieważ nie są one narażone bezpośrednio na warunki atmosferyczne, co jest szczególnie istotne w okresie zimowym.

W przypadku gdy kupujesz drzwi wejściowe do domu, warto zwrócić szczególną uwagę na ich współczynnik przenikania ciepła, zbyt niski może sprawić, że przez drzwi będzie uciekało z domu ciepło, a rachunki za ogrzewanie znacząco się podniosą. Dzięki zastosowaniu drzwi z przekładką termiczną można skutecznie ustrzec się przed utratą ciepła, nawet jeżeli zdecydujesz się na stylowe drzwi z przeszkleniami. Każdy producent, którego drzwi znajdziesz w naszej ofercie, gwarantuje najwyższą w swoim rodzaju jakość.

Stylowe drzwi wejściowe do domu

Drzwi zewnętrzne wejściowe powinny spełniać także funkcję dekoracyjną, dlatego podczas ich wyboru zwróć uwagę także na ich wygląd. Nasza oferta pozwoli Ci znaleźć drzwi zewnętrzne jedyne w swoim rodzaju pasujące idealnie do koloru elewacji oraz stylu, w jakim został wybudowany Twój dom. Mamy propozycje, które sprawdzają się równie dobrze w domach wybudowanych tradycyjnej technologii, jak i w domach pasywnych. Wszystkie drzwi wejściowe zewnętrzne z naszego asortymentu prezentują się niezwykle elegancko i można je z powodzeniem określić mianem wizytówki domu.

W sklepie DDD Dobre Dla Domu kupisz drzwi wejściowe drewniane wysokiej klasy. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości powierzchnia ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie warunków atmosferycznych. W naszym asortymencie znajdziesz drzwi wejściowe całe lub wyposażone w eleganckie przeszklenia w drzwiach. W naszej ofercie masz do wyboru także wiele kolorów, w jakich wykończone są skrzydła: naturalne odcienie drewniane, drzwi w kolorze białym, czarnym, grafitowym i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją, z pewnością znajdziesz coś pasującego perfekcyjnie do Twojego domu. Każdy producent, o którego drzwiach dowiesz się z naszej oferty, dostarcza wyjątkowe drzwi wejściowe. Cena zależy od sposobu wykończenia i wymiarów.

Nowoczesne drzwi wejściowe zewnętrzne gwarancją bezpieczeństwa

Drzwi antywłamaniowe, które są dostępne w naszej ofercie to produkty zarówno niezwykle funkcjonalne jak i eleganckie. Solidna konstrukcja drzwi zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed włamaniem. Skrzydła wzmocnione dzięki zastosowaniu aluminium są bardzo wytrzymałe i odporne, a specjalna konstrukcja zapobiega wyjęciu drzwi z zawiasów. Wybierając drzwi z przeszkleniem, także możesz zdecydować się na egzemplarze antywłamaniowe, umieszczone w nich szkło jest odporne na stłuczenie. Do wyboru masz szkło satynowe, szkło typu lustro lub wersję satynową pokrytą paskami.

Dostępne w naszej ofercie drzwi wejściowe z drewna lub aluminium zapewnią Ci bezpieczeństwo, chroniąc przed włamaniem, a także przed wścibskimi sąsiadami. Modele drzwi prezentowane na naszej stronie to produkty pokazowe, ponieważ jesteśmy gotowi dostarczyć także drzwi mające inne wymiary, które będą dopasowane do wnętrza Twojego domu lub mieszkania. Producent, jakim jest np. KR Center, którego modele drzwi dostępne są w naszej ofercie, dostarcza nam skrzydła najwyższej jakości cieszące się uznaniem wielu klientów. To produkty funkcjonalne, zapewniające bezpieczeństwo, a przy tym także eleganckie.

O czym pamiętać wybierając drzwi wejściowe?

Zarówno drzwi zewnętrzne wejściowe do domu, jak i te wieńczące mieszkanie w bloku lub kamienicy, powinny być dopasowane do charakteru budynku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowoczesne drzwi antywłamaniowe w intrygujących kolorach, jak i tradycyjne drzwi z drewna. Modele drewniane, jak i aluminiowe mogą być pełne lub wyposażone w przeszklenia różnego rodzaju. Od wąskiego paska przebiegającego przez centralną części drzwi, po kilka umieszczonych pionowo szybek. Jeżeli chodzi o szerokość skrzydła drzwi wejściowych, to każdy producent daje kilka opcji, dzięki temu można dopasować je do znajdującej się już w domu ościeżnicy lub można kupić skrzydło w wybranym wymiarze wraz z ościeżnicą i wszystkimi innymi niezbędnymi komponentami.

Nie można jednak zapominać, że nawet najlepsze drzwi antywłamaniowe nie spełnią swojej funkcji, jeżeli nie zostaną poprawnie zainstalowane. W sklepie DDD Dobre Dla Domu oferujemy drzwi wejściowe z montażem. Nasi pracownicy dokonają pomiaru otworu drzwiowego, a następnie dostarczą i zamontują odpowiednio drzwi. Umieszczą je precyzyjnie w ościeżnicy, profesjonalny montaż skrzydła drzwi wejściowych sprawi, że będą one skutecznie chroniły Twoje mieszkanie zarówno przed włamaniem, jak i przed utratą ciepła. Tylko prawidłowy montaż zagwarantuje, że drzwi wejściowe posłużą przez długie lata.

Zobacz też nasze inne produkty