DDD WROCŁAW ZIĘBICKA – Salon drzwi i podłóg – DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Salon DDD Wrocław Ziębicka specjalizuje się w sprzedaży paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych. Tylko u nas znajdziesz najnowsze wzory i modele drzwi oraz podłóg. Pełna swoboda wyboru z możliwością zaakcentowania indywidualnych oczekiwań, atrakcyjne ceny, sprawna realizacja zamówień, profesjonalne doradztwo i montaż to główne zalety naszej oferty, wyróżniające ją spośród konkurencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez zaufanych dostawców działających na rynku polskim.

We Wrocławiu ekspozycja obejmuje łącznie 700 metrów kwadratowych, w tym 500 metrów kwadratowych podłóg drewnianych i paneli oraz 170 sztuk drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Panele podłogowe

O powszechności ich stosowania decyduje łatwość montażu, trwałość oraz odporność na zarysowania. W naszych salonach sprzedaży we Wrocławiu znajdziesz szeroki wybór paneli w różnorodnej kolorystyce i konkurencyjnych cenach, mamy też wiele promocji, a także możliwość odbioru towaru „od ręki”. Oferujemy panele podłogowe najlepszych producentów takich jak min.: Quick-Step, ter Hürne, Krono Original.

Podłogi drewniane renomowanych producentów – DDD Wrocław

Podłogi drewniane cenimy za trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Na ponad 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej umieściliśmy w formie wzorników na stelażach oraz fragmentów ułożonych podłóg dostępne u nas rodzaje podłóg i paneli. Prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców: Barlinek, Kahrs, WildWood, Baltic Wood. Jeśli poszukujesz wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu oraz konkurencyjnych cen, zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne Wrocław

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – drzwi stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też przygotowana przez nas ekspozycja to ponad 170 egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości. Oferujemy produkty firmy Pol-Skone, DRE, Invado i wiele innych.

Przydatne akcesoria do drzwi i podłóg w salonie DDD Wrocław

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o tym, jaki uda się osiągnąć efekt. Rozmaite kształty i rodzaje klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów sprawiają, że dobór najlepszego elementu wykończeniowego stanie się naprawdę prosty.

Odwiedź salon DDD Wrocław Ziębicka

Mieszkańcy Wrocławia mają już w swoim mieście dwa salony DDD Dobre Dla Domu, w których mogą osobiście zapoznać się z całym oferowanym przez nas asortymentem. W stałej ekspozycji znalazły się podłogi drewniane, panele podłogowe i winylowe oraz drzwi różnego rodzaju. Sklep stacjonarny pozwala dokładnie obejrzeć każdy produkt przed dokonaniem zakupów. Nasi profesjonalnie przeszkoleni sprzedawcy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania odnoszące się do produktów prezentowanych w naszym sklepie. Zapewniamy także transport i możliwość montażu zakupionych produktów.

Dane kontaktowe
ul. Ziębicka 32,
50-507 Wrocław
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sb: 9:00-14:00
Nasi montażyści

Zakup towaru (podłóg i drzwi) z usługą naszych montażystów to nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8%, zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, lecz również gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu. Wraz z usługą montażu uzyskują Państwo:

  • pewność wykonania prawidłowego pomiaru pomieszczeń (w przypadku paneli/podłóg) oraz otworów drzwiowych (w przypadku drzwi)
  • doradztwo w zakresie doboru akcesoriów do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, paneli podłogowych i podłóg drewnianych
  • profesjonalnie przygotowany kosztorys zawierający wszystkie składniki cenowe
  • zgodny ze wszystkimi standardami, profesjonalny montaż wraz z gwarancją na wykonaną usługę
B&J Grzegorz Bednarz
Wrocław,
ul. Przystankowa 8a
Zbigniew Wers Budmonter
Wrocław,
ul. Wielkopolska 36