DDD WROCŁAW ZIĘBICKA – Salon drzwi i podłóg – DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Salon DDD Wrocław Ziębicka specjalizuje się w sprzedaży paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych. Tylko u nas znajdziecie Państwo najnowsze wzory i modele wśród drzwi oraz podłóg. Pełna swoboda wyboru z możliwościa zaakcentowania indywidualnych oczekiwań, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, profesjonalne doradztwo i montaż to główne zalety naszej oferty, wyróżniające ją spośród konkurencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez wszystkich czołowych dostawców działających na rynku polskim.
We Wrocławiu ekspozycja obejmuje łącznie 700 metrów kwadratowych, w tym 500 metrów kwadratowych podłóg drewnianych i paneli oraz 170 sztuk drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Panele podłogowe

O powszechności ich stosowania decyduje łatwość montażu, trwałość oraz odporność na zarysowania. W naszych salonach firmowych znajdziecie Państwo ich szeroki wybór w różnorodnej kolorystyce i konkurencyjnych cenach, w tym wiele promocji, z możliwością odbioru towaru „od ręki”. Oferujemy panele podłogowe najlepszych producentów: Quick-Step, Balterio, Krono Original.

Podłogi drewniane renomowanych dostawców – DDD Wrocław

Cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Na ponad 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej w formie wzorników na stelażach oraz fragmentów ułożonych podłóg, prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców: Barlinek, Kahrs, WildWood, Baltic Wood. Jeśli poszukują Państwo wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu, konkurencyjnych cen, zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – DDD Wrocław

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też, przygotowana przez nas ekspozycja to ponad 170 egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości. Oferujemy produkty firmy Pol-Skone, DRE, Invado.

Przydatne akcesoria do drzwi i podłóg w salonie DDD Wrocław

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym efekcie. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów powoduje, że jedyną barierą jest wyobraźnia.

Dane kontaktowe
ul. Ziębicka 32,
50-507 Wrocław
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 9:00-14:00
Promocje

Zobacz najnowsze promocje podłóg i drzwi w DDD Wrocław Ziębicka

Nasi montażyści

Zakup towaru (podłóg i drzwi) z usługą naszych montażystów to nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8%, zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, lecz również gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu. Wraz z usługą montażu uzyskują Państwo:

  • pewność wykonania prawidłowego pomiaru pomieszczeń (w przypadku paneli/podłóg) oraz otworów drzwiowych (w przypadku drzwi)
  • doradztwo w zakresie doboru akcesoriów do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, paneli podłogowych i podłóg drewnianych
  • profesjonalnie przygotowany kosztorys zawierający wszystkie składniki cenowe
  • zgodny ze wszystkimi standardami, profesjonalny montaż wraz z gwarancją na wykonaną usługę
B&J Grzegorz Bednarz
Wrocław,
ul. Przystankowa 8a
Zbigniew Wers Budmonter
Wrocław,
ul. Wielkopolska 36