O nas

AdobeStock_234884785 (1)

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. to sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz. Nasza oferta to najlepsze dostępne na polskim rynku podłogi i drzwi – panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz niezbędne akcesoria.

Od początku działalności współpracujemy z najlepszymi polskimi i światowymi producentami: Krono Original, Quick-Step, Pergo, DRE, Pol-Skone, Invado,  Barlinek, Baltic Wood oraz wiele innych.

AdobeStock_431366364 (1)

Obserwujemy trendy w wyposażeniu wnętrz i wprowadzamy je do Twojego domu – w naszych salonach zawsze dostępne są nowości proponowane przez producentów oraz najbardziej aktualne wzory podłóg i modele drzwi.

Bitmap (15)

Jesteśmy specjalistami. W każdym z firmowych salonów zapewniamy pomiar, transport oraz certyfikowany montaż podłóg i drzwi. Zarówno produkty jak i usługa montażu objęte są gwarancją.

AdobeStock_299896275_(1)
Franczyza

Większość sklepów naszej sieci działa w systemie franczyzowym. DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców, zrzeszającej sieci franczyzowe spełniające wymogi Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy.

Członkostwo POF jest potwierdzeniem działania według najwyższych standardów etycznych oraz dbałości o dobre warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Dowiedz się więcej