DDD BIAŁYSTOK – Salon drzwi i podłóg – P.H.U JAN CHOJNOWSKI

DDD Białystok to specjalistyczny salon z drzwiami i podłogami. Prezentujemy najnowsze trendy dotyczące podłóg i nowe modele drzwi, zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli podłogowych i winylowych, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, renomowanych marek, znanych na rynku polskim i międzynarodowym.

Panele podłogowe Białystok

Dzięki łatwości montażu, trwałości oraz odporności na zarysowania panele podłogowe stają się coraz bardziej popularną formą wykończenia podłóg. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdziesz w naszym salonie DDD w Białymstoku. Na naszą ofertę składają się panele podłogowe firm takich jak: Quick-Step, Krono Original czy Premium Floor.

Podłogi winylowe

Ostatnio na znaczeniu zyskują również podłogi winylowe, które dzięki swojej popularności stosowane są w wielu różnych pomieszczeniach, nawet w łazienkach i pod prysznicem. Bardzo bogaty wachlarz wzornictwa i kolorystyki np. kamiennych wzorów czy drewnianych łudząco podobnych do naturalnego materiału, a ponadto właściwości wodoodpornych sprawiają, że to także doskonały wybór na podłogę w domu lub mieszkaniu. Podłogi winylowe są łatwe w montażu i przyjemne w użytkowaniu.

Salon DDD Białystok – podłogi drewniane

Prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców. Jeśli poszukujesz nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu – zapraszamy! Oferta obejmuje podłogi drewniane renomowanych marek: Barlinek, Kahrs, Baltic Wood, Wild Wood.

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – DDD Białystok

Wiemy doskonale, że możliwość obejrzenia drzwi „na żywo” pomaga wybrać spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego przygotowana przez nas ekspozycja to około 70 modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Znalazły się tu drzwi okleinowane, szklane, malowane. Mamy wiele nowości, oferujemy pełen przegląd modeli wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim, między innymi: Pol-Skone, Invado, DRE.

Akcesoria do paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz drzwi w Białymstoku

Akcesoria do drzwi i podłóg dopełniają obrazy wnętrza, decydując o tym, jaki efekt uda się osiągnąć. Różnorodność kształtów i rodzajów klamek, zamków, wkładek, listew oraz podkładów powoduje, że jedyną rzeczą, która ogranicza naszych klientów, jest ich wyobraźnia. Szeroka oferta DDD obejmuje akcesoria znanych marek: Bona, Salag, Arbiton.

Salon DDD w Białymstoku – zapraszamy na zakupy

Spośród prezentowanego asortymentu online oraz inspiracji wnętrzarskich na stronie DDD można wybrać produkty, które doskonale dopasujesz do swojego mieszkania, domu, czy biura.

Po znalezieniu odpowiednich produktów wystarczy udać się do sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 42, gdzie osobiście sprawdzisz, jak w rzeczywistości prezentują się wybrane podłogi lub drzwi. Oprócz konkurencyjnej oferty i szerokiego asortymentu, zapewniamy fachowe doradztwo, możliwość zamówienia usługi mierzenia powierzchni przed zakupem oraz montażu zakupionych u nas drzwi czy paneli. Nasi wykwalifikowani pracownicy pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty.

Dane kontaktowe
ul. Hetmańska 42, Białystok
Pn-Pt: 9:30-17:30
Sb: 10:00-14:00
Nasi montażyści

Profesjonalny montaż wymaga dużej wiedzy i wszechstronnych umiejętności, dlatego realizujemy go wyłącznie Autoryzowanymi Grupami Montażowymi.

Współpracujące z naszą firmą grupy montażowe posiadają autoryzację producentów i dostawców podłóg i drzwi. Zakup towarów z usługą montażu to w przypadku nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8% zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, ale też gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu drzwi i podłóg.