DDD BIAŁYSTOK – Salon drzwi i podłóg – P.H.U JAN CHOJNOWSKI

DDD Białystok
Salon DDD Białystok

DDD Białystok to specjalistyczny salon z drzwiami i podłogami. Prezentujemy najnowsze trendy wśród podłóg i nowe modele drzwi, zapewniamy profesjonalne doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez wszystkich czołowych dostawców działających na rynku polskim.

Panele podłogowe Białystok

Dzięki łatwości montażu, trwałości oraz odporności na zarysowania panele podłogowe stają się coraz bardziej popularną formą wykończenia podłóg. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w naszym salonie. Na naszą ofertę składają się panele podłogowe firm: Quick-Step, Krono Original, Balterio.

Salon DDD Białystok – podłogi drewnianie

Prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców. Jeśli poszukują Państwo wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu, konkurencyjnych cen, zapraszamy! Oferta obejmuje podłogi drewniane renomowanych firm: Barlinek, Kahrs, Baltic Wood, Wild Wood.

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – DDD Białystok

Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też, przygotowana przez nas ekspozycja to około 70 egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych – oferta obejmuje drzwi oklienowane, szklane, malowane – w tym wiele nowości, pełen przegląd wśród modeli wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim: Pol-Skone, Invado, DRE.

Akcesoria do paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz drzwi w Białymstoku

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym efekcie. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów powoduje, że jedyną barierą jest wyobraźnia. Szeroka oferta obejmuje akcesoria znanych marek: Bona, Salag, Arbiton, Bautec.

Zapraszamy do naszego salonu!

Dane kontaktowe
ul. Hetmańska 42, Białystok
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 9:00-14:00
Promocje

Zobacz promocje drzwi i podłóg w salonie DDD Białystok.

 

Nasi montażyści

Profesjonalny montaż wymaga dużej wiedzy i wszechstronnych umiejętności, dlatego realizujemy go wyłącznie Autoryzowanymi Grupami Montażowymi.

Współpracujące z naszą firmą grupy montażowe posiadają autoryzację producentów i dostawców podłóg i drzwi. Zakup towarów z usługą montażu to w przypadku nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8% zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, ale też gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu drzwi i podłóg.