DDD NOWY SĄCZ – Salon drzwi i podłóg – EKSPERT S.C. K. JANCZEWSKA, A. MACIAK

Sklep w Nowym Sączu należy do sieci salonów DDD specjalizujący się w sprzedaży paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Równocześnie z obsługą klientów indywidualnych, specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych w zakresie doradztwa, kompleksowego doboru i wykonawstwa komplementarnej oferty. Pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje stale podnoszone szkoleniami z zakresu doboru produktu, jego montażu i usług serwisowych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez wszystkich czołowych dostawców działających na rynku polskim. W Nowym Sączu ekspozycja sklepu obejmuje łącznie 600 metrów kwadratowych, w tym 400 metrów kwadratowych podłóg drewnianych i paneli podłogowych oraz 150 sztuk drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych.

W zakresie oferowanych grup asortymentowych, salon DDD Nowy Sącz zapewnia w pełni kompleksową obsługę klienta w zakresie:

  • doradztwa i pomocy w wyborze drzwi oraz podłóg,
  • bezpłatnego pomiaru pomieszczeń lub otworów drzwiowych,
  • montażu podłóg i drzwi,
  • dowozu i wnoszenia towaru,
  • wypożyczenia próbek do domu,
  • pomocy projektantów – projektowanie i aranżacje pomieszczeń w 3D.

Szeroki wybór paneli podłogowych

Łatwość montażu, trwałość oraz odporność na zarysowania to tylko niektóre cechy, dzięki którym panele podłogowe stają się najbardziej popularną formą wykończenia podłóg. Nasz salon oferuje szeroki wybór paneli w różnorodnej kolorystyce i konkurencyjnych cenach. Nasza oferta obejmuje panele cenionych producentów takich jak : Quick-Step,Balterio, Krono Orginial, Faus,Falquon, Wicanders.

Podłogi drewniane w salonie DDD Nowy Sącz

Podłogi drewniane to przede wszystkim trwałość i naturalny klimat. Zapewniamy szeroki wybór podłóg drewnianych lakierowanych i olejowanych wszystkich renomowanych producentów: Barlinek, Baltic Wood, Chapel Parket, Kopp, WildWood, Wicanders, GlobalWood, Ipowood, Solid, Panmar, EXCLUSIVE DESIGN.

Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne – DDD Nowy Sącz

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Przygotowana przez nas ekspozycja prezentuje 150 drzwi wewnętrznych i zewnętrznych znanych i cenionych producentów: POL-SKONE, DRE, Porta, Invado, Juwent, KR Center,CAL, Wiatrak.

Akcesoria: klamki do drzwi; listwy, podkłady oraz środki czystości do podłóg

Szeroki wybór kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów gwarantują ostateczny efekt wykończenia Twojego wnętrza. Producenci: Arbiton, Bona, Domino, Gamet, Salag, Cezar, Borck, Myck.

Dane kontaktowe
Nowy Sącz 33-300,
Al. Piłsudskiego 46
Pn-Pt: 9:00-18:00,
Sobota: 9:00-14:00
Promocje

Sprawdź najnowsze promocje drzwi i podłóg w DDD Nowy Sącz!

Nasi montażyści

Montażyści współpracujący z salonem DDD Nowy Sącz.

Przedstawiamy Państwu bazę montażystów współpracujących z DDD Nowy Sącz w zakresie usług montażu paneli, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych sprzedawanych w naszym salonie.
Zakup towaru z usługą naszych montażystów to nie tylko niższa stawka podatku VAT-8%, zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, lecz również gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu.
Kupując towar z usługą montażu otrzymujesz:

  • Bezpłatny pomiar pomieszczeń w przypadku paneli/podłóg oraz otworów drzwiowych w przypadku drzwi,
  • Doradztwo w zakresie doboru akcesoriów do drzwi, podłóg i paneli,
  • Profesjonalnie przygotowany kosztorys,
  • Zgodny ze wszystkimi standardami i zaleceniami producentów montaż wraz z gwarancją na wykonaną usługę.