DDD TCZEW – Salon drzwi i podłóg – FIRMA T.H.U. ZENRAD RADOSŁAW CHABOWSKI

W salonie DDD Tczew znajdziesz miłą i profesjonalną obsługę, która pomoże dokonać właściwego wyboru. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, ciekawe promocje, a także doradztwo i montaż zakupionego towaru. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów dostępnych w naszym salonie sprzedaży.

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe – DDD Tczew

Dzięki łatwości montażu, trwałości oraz odporności na zarysowania panele laminowane coraz winylowe stają się coraz bardziej popularną formą wykończenia podłóg. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych, w atrakcyjnych cenach znajdziesz w salonie sprzedaży, sieci DDD Dobre Dla Domu. Nasi dostawcy paneli podłogowych to m.in.: Quick Step, Pergo, Krono Original, Berry Alloc, Parador oraz Wild Wood. Natomiast z podłóg winylowych proponujemy ofertę takich producentów jak: Quick Step, Ter Huerne, Moduleo, Lamett, Camino Collection, Parador, Arbiton, Rocko i Pergo.

Podłogi drewniane – salon Dobre dla domu Tczew

Cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Na ponad 270 m2 powierzchni ekspozycyjnej prezentujemy je w formie wzorników na stelażach oraz w postaci fragmentów ułożonych podłóg. Dzięki temu można poznać pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców. Jeśli poszukujesz wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu oraz atrakcyjnych cen i promocji, zapraszamy! U nas znajdziesz takie marki jak m.in.: Barlinek, Balticwood, Tarkett, Prestige Decor, czy Venifloor.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w salonie w Tczewie

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też przygotowana przez nas ekspozycja to około 60 egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, dająca pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim: DRE, Invado, Pol-Skone, KR Center.

Różne akcesoria – DDD Tczew

Akcesoria podłogowe i drzwiowe, różnych marek i modeli do wyboru. Wśród nich znajdziesz klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. Te elementy stanowią o tym, jaki efekt wykończenia uda się osiągnąć. Oferta obejmuje produkty firm: Arbiton, Salag, Myck, Den Braven, Bona, Krono Original.

Wyjątkowe produkty wykończeniowe tylko w DDD Tczew

Poszukując idealnych elementów wykończeniowych takich jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz panele podłogowe, warto zapoznać się z ofertą online. Jednak, aby ostatecznie upewnić się co do swojego wyboru, najlepiej odwiedzić sklep stacjonarny DDD Dobre Dla Domu mieszczący się w Tczewie, przy ulicy Jagiellońskiej 55 E. Można znaleźć tutaj to wszystko, co prezentujemy w internecie, jednak odpowiednia ekspozycja drzwi i paneli pozwala dokonać odpowiedniego wyboru.

W salonie DDD można sprawdzić, jak w rzeczywistości wyglądają panele, a dzięki ułożonym fragmentom podłogi można łatwiej wyobrazić sobie, jak dany wzór będzie wyglądał w Twoim salonie czy kuchni. Podobnie jeżeli chodzi o wybór drzwi, umieszczenie ich w ościeżnicy i umożliwienie ich otwierania i zamykania, a także przejścia przez nie pozwala wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. W ten sposób najłatwiej sprawdzić jak faktycznie wygląda dany kolor czy deseń paneli, czy drzwi.

Dane kontaktowe
ul. Jagiellońska 55E,
83-110 Tczew
Pn-Pt: 9:00-18:00,
Sobota: 9:00-14:00
Promocje

Sprawdź najnowsze promocje podłóg i drzwi – DDD Tczew