Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne DDD

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Dzięki nim możliwe jest wygodne rozdzielenie poszczególnych części mieszkania i zapewnienie sobie niezbędnego poziomu intymności. Odpowiednie wykończenie drzwi może stać się dodatkową ozdobą każdego pomieszczenia. W ofercie sklepu DDD Dobre Dla Domu znajdziesz bardzo duży wybór modeli, dzięki którym bez problemu dopasujesz odpowiednie drzwi do wszystkich pomieszczeń.

Jak wybrać drzwi pokojowe?

Szukając idealnych drzwi do salonu lub sypialni, warto zapoznać się z całą naszą ofertą. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na drzwi pełne lub przeszklone. To jakie wybierzesz zależeć może na przykład od charakteru pomieszczenia. Pokój dziecięcy i jadalnia mogą być zamykane drzwiami przeszklonymi, co pozwoli na dodatkowe doświetlenie tych pomieszczeń. W przypadku dużego salonu dobrym pomysłem będą drzwi dwuskrzydłowe, które podkreślą rangę pomieszczenia.

Drzwi jednoskrzydłowe sprawdzą się świetnie w pozostałych pokojach oraz w kuchni, to także dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o drzwi łazienkowe. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że z łatwością znajdziesz stylowe i eleganckie drzwi wewnętrzne, które będą pasowały do każdej aranżacji. Asortyment sklepu DDD Dobre Dla Domu to wytrzymałe drzwi  pokojowe, w różnych stylach pasujące do każdego wnętrza.

Poznaj nasze wyjątkowe drzwi wewnętrzne

Sklep DDD Dobre Dla Domu to miejsce, w którym znajdziesz drzwi wewnętrzne sygnowane markami znanych producentów, takich jak na przykład Pol-Skone, DRE czy Invado. Każdy wymieniony tu producent drzwi wewnętrznych cieszy się zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów, dlatego umieściliśmy ich produkty w naszej ofercie. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne, to mamy do wyboru modele zbudowane w oparciu konstrukcje HDF. Niezależnie od tego, na jakie się zdecydujesz, możesz mieć całkowitą pewność, że nabywasz drzwi mające dużą trwałość, charakteryzujące się niebanalnym stylem.

Nasze drzwi mogą różnić się także sposobem montażu. Jeżeli więc chodzi o rodzaje drzwi wewnętrznych, to pod tym względem wyróżnić możemy egzemplarze mające ościeżnicę stałą lub regulowaną. To ostatnie rozwiązanie pozwoli dopasować ją do grubości ściany. Regulowane ościeżnice sprawdzają się zwłaszcza w przypadku remontów starych domów o naprawdę grubych murach. Wykańczasz lub remontujesz mieszkanie? Potrzebujesz nowych drzwi do sypialni, łazienki lub innego wnętrza? Zapoznaj się koniecznie z całą naszą ofertą, sprawdź nasze ceny, wybierz najlepsze produkty marek takich jak DRE, Pol-Skone czy Vivento . Kupisz je online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych.

Dopasuj drzwi wewnętrzne do swoich potrzeb

Wybierając drzwi wewnętrzne, należy dopasować je przede wszystkim pod względem wytrzymałości na czynniki użytkowe (poza oczywiście wzorem). Drzwi w pomieszczeniach narażonych na intensywną eksploatację powinny być wykończone odporną okleiną (np. CPL). Decydując się na drzwi wewnętrzne z wersji w okleinie lub naturalnym drewnem (w tym fornir), masz wpływ nie tylko na ich styl, ale także na kolorystykę/odcienie, z którego są wykonane. Nasze drzwi, podobnie jak meble, dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do stylu mieszkania.

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne mogą optycznie powiększyć wnętrze, dlatego aranżując niewielkie pomieszczenia, warto wybierać modele przeszklone, dzięki temu skrzydła wydają się lżejsze i zdają się zajmować mniej miejsca. Z kolei w przypadku drzwi w łazience czy w toalecie, dobrze jest zdecydować się na drzwi całościowe.

Do małych mieszkań z niewielkimi pomieszczeniami idealnie sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych Eclisse. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń użytkową wnętrza.

Drzwi wewnętrzne z montażem

Wielu naszych klientów obawia się, że zakup drzwi wewnętrznych będzie się wiązał nie tylko z wysoką ceną, ale także z koniecznością znalezienia ekipy, która osadzi kupione skrzydła drzwiowe. W naszej ofercie dopasujesz kompletne drzwi wewnętrzne, czyli skrzydła, ościeżnice, zawiasy, okucia i klamki. Możesz wybrać samodzielnie kolor wykończenia, kierunek otwierania oraz szerokość skrzydła, a także rodzaj zamka, jeżeli zdecydujesz się na drzwi z zamknięciem.

Nasza oferta to nie tylko same drzwi, ale także możliwość ich montażu. Nie musisz samodzielnie szukać fachowców, nasi profesjonalnie przeszkoleni specjaliści zapewniają sprawny i szybki montaż drzwi wewnętrznych w Twoim domu. Tu warto podkreślić, że zakup towaru z usługą to gwarancja niższej ceny – zamiast 23% podatku VAT zapłacisz tylko 8%. Myśląc o nowych drzwiach, po prostu wybierz jeden z naszych produktów, a my zajmiemy się resztą. Przed zakupem zajmiemy się dokładnym zmierzeniem otworu drzwiowego, to zagwarantuje, że skrzydło będzie dopasowane idealnie. W następnej kolejności nasi montażyści zamocują ościeżnice i skrzydła drzwiowe w wybranym pomieszczeniu.

Zobacz też nasze inne produkty