DDD ZAMOŚĆ – Salon drzwi i podłóg – GRANDBUD MACIEJ ŁOŚ

DDD Zamość, to nasz sklep specjalistyczny, z branży wyposażenia wnętrz. Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg i drzwi – u nas znajdziesz najnowsze wzory i modele. Zapewniamy profesjonalną obsługą, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, bogaty asortyment, a także fachowe doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów wykończeniowych.

Podłogi drewniane i panele podłogowe w naszym salonie DDD Zamość

Drewno, cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Na 400 m2 powierzchni ekspozycyjnej prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców paneli podłogowych i podłóg drewnianych. Jeżeli poszukujesz szerokiej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu oraz konkurencyjnych cen, to zapraszamy do nas! U nasz znajdziesz podłogi drewniane Barlinek, panele podłogowe Quick-Step, Krono Original, Pergo, Premium Floor wiele innych.

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – DDD Zamość

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, przesuwne – drzwi stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też przygotowana przez nas ekspozycja kilkudziesięciu modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, pozwala na pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na polskim rynku, między innymi: DRE, Pol-Skone, Wiatrak, Porta i wiele innych.

Akcesoria do drzwi i podłóg – salon DDD w Zamościu

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym efekcie. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów. Oferta akcesoriów producentów takich jak: BerryAlloc, Arbiton, Salag, Myck, Den Braven, Dr Schutz, Krono Original. 

DDD Zamość – najlepsza jakość w zasięgu ręki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy nasi klienci potrafią sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała ich nowa podłoga, widząc ją tylko w wersji online. Dlatego w naszym salonie sprzedaży DDD w Zamościu prezentujemy możliwie jak największą liczbę produktów, wielu sprawdzonych producentów. Dzięki temu łatwiej jest wybrać konkretny kolor lub wzór wymarzonej podłogi do domu lub mieszkania. 

Sprawdź osobiście, jak wyglądają najnowsze kolekcje nowoczesnych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz dobierz do nich odpowiednie klamki, ościeżnice i pozostałe akcesoria. W naszym sklepie stacjonarnym w Zamościu obejrzysz dokładnie produkty na żywo, w świetle dziennym i w spokoju zastanowisz się, który z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Upewnisz się co do rzeczywistego wyglądu wybranych produktów, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z cechami produktów, procesem zakupu, transportem oraz montażem wybranych drzwi lub podłóg.

Dane kontaktowe
Zamość,
ul. Kilińskiego 74
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-14:00