DDD ZAMOŚĆ – Salon drzwi i podłóg – GRANDBUD MACIEJ ŁOŚ

DDD Zamość to sieć specjalistycznych sklepów z branży wyposażenia wnętrz specjalizuje się w sprzedaży podłóg i drzwi. U nas znajdziecie Państwo najnowsze wzory i modele. W naszym sklepie zapewniamy profesjonalną obsługą, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, a także profesjonalne doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów.

Podłogi drewniane w naszym salonie DDD Zamość

Cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Na 400 m2 powierzchni ekspozycyjnej w formie wzorników na stelażach oraz fragmentów ułożonych podłóg, prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców. Jeśli poszukują Państwo wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu, konkurencyjnych cen, zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – DDD Zamość

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, przesuwne – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego też, przygotowana przez nas ekspozycja to około 60 egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, dająca pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim.

Akcesoria do drzwi i podłóg – salon DDD w Zamościu

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym efekcie. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów. Oferta akcesoriów od producentów: Alloc, Arbioton, Salag, Myck, Den Braven, Dr Schutz, Bona, Krono Original.

Dane kontaktowe
Zamość,
ul. Kilińskiego 74
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-14:00