Drzwi

Drzwi DDD

Drzwi zewnętrzne i drzwi do wnętrza, to stały element wyposażenia, który montujemy na lata. Rodzaj skrzydła drzwi wpływa na charakter pomieszczeń – ich styl, przestrzenność oraz wygodę użytkowania. Dlatego wybieraj drzwi już na podstawie pierwszych projektów rozkładu wnętrz! Dzięki temu uzyskasz najlepszy efekt zagospodarowania przestrzeni i jednolity wystrój we wszystkich pomieszczeniach. Sklep z drzwiami DDD Dobre Dla Domu to nowoczesne i eleganckie drzwi wejściowe, zewnętrzne i wewnętrzne. Zapoznaj się z całym naszym asortymentem!

Znajdź odpowiednie drzwi do Twojego domu

W pierwszej kolejności wybieramy zazwyczaj drzwi zewnętrzne. Tu koncentrujemy się przede wszystkim na ich izolacyjności i odporności, często są to drzwi antywłamaniowe. Drzwi wejściowe zarówno zewnętrzne, jak i te stosowane wewnątrz, najczęściej są rozwierane, ponieważ gwarantują wtedy najlepszą ochronę przed włamaniem. Drzwi do mieszkania powinny także chronić przed utratą ciepła, dlatego przed ich zakupem warto zapoznać się z parametrami takimi jak na przykład współczynnik przenikalności cieplnej. Nasza oferta to drzwi wejściowe sprawdzonych producentów, czyli gwarancja jakości na długi czas.

Natomiast w przypadku drzwi wewnętrznych, równie ważne jak ich wygląd, są zastosowane w nich różne technologie otwierania skrzydła. W niewielkich pomieszczeniach świetnie się sprawdzą na przykład drzwi przesuwne lub drzwi składane. Brak konieczności zostawiania miejsca na otwarcie drzwi pozwala wygospodarować dodatkową przestrzeń mieszkalną. Wybierając drzwi do wnętrza domu, należy dopasować skrzydło drzwiowe wyglądem do stylu pomieszczenia, powinny perfekcyjnie współgrać z podłogą i resztą aranżacji.

Nasza oferta to stylowe drzwi łazienkowe i drzwi pokojowe dostępne w wielu wymiarach i kolorach. W zależności od tego, jakie jest ich przeznaczenie, mogą to być drzwi lite lub z przeszkleniami. Każde pomieszczenie ma bowiem swoją specyfikę i swoje wymagania dotyczące także drzwi. W ofercie sklepu Dobre Dla Domu znajdziesz bogatą ofertę drzwi, a ich najwyższą jakość gwarantują producenci tacy jak DRE, Pol-skone, Invado, KR Center i inni.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne rozwierane

Współcześnie najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem wybieranym przez naszych klientów, jest montaż drzwi rozwieranych. Choć znamy je od dawna, technologia ta rozwija się i oferuje użytkownikom kilka udoskonaleń. Są to przede wszystkim wzmocnione konstrukcje, nowoczesny design, a także mniej widoczne eleganckie ościeżnice. Te kilka elementów sprawia, że mieszkanie, w którym zostaną zamontowane takie drzwi, zyska elegancki i funkcjonalny element wyposażenia.
W naszej ofercie znajdziesz trzy typy takich skrzydeł, każde wykonane w innej technologii:

 • drzwi drewniane lite – najbardziej klasyczne, które sprawdzą się jako masywne drzwi wejściowe zewnętrzne;
 • drzwi fornirowane i drzwi laminowane – drzwi o fakturze drewna, zbudowane na płycie drewnopochodnej. Materiał wewnętrzny został pokryty naturalnym drewnianym fornirem lub okleiną syntetyczną o różnych poziomach ścieralności (sprawdzą się także w lokalach usługowych);
 • drzwi modułowe (ramowe, pięcioelementowe) – zbudowane na ramie o trwałej konstrukcji wewnętrznej. Wszystkie elementy, w tym przeszklenia, zostają wbudowane na etapie montażu całości, co zapewnia wyjątkową stabilność. Dostępne są drzwi ramowe okleinowane oraz drzwi ramowe malowane, które dopasujesz do koloru ścian;
 • drzwi szklane – eleganckie rozwiązanie, które pozwala uzyskać więcej naturalnego światła w korytarzu;
 • drzwi stalowe i stalowo-drewniane – drzwi wejściowe, które zapewnią najlepszą ochronę izolacyjną i antywłamaniową.

Drzwi wewnętrzne rozwierane montujemy w ościeżnicy (czyli framudze) – ich dwa główne rodzaje to:

 • ościeżnica przylgowa – drzwi posiadają specjalny uskok, który nachodzi na ościeżnicę, dlatego skrzydło odznacza się w ramie;
 • ościeżnica bezprzylgowa – bardziej minimalistyczna, tworzy jednolitą powierzchnię z drzwiami. Brak w niej uskoków, a zawiasy są niewidoczne.

Ościeżnica może być także regulowana, co pozwali idealne dopasować ją do grubości ścian w mieszkaniu.

Nowoczesne rozwiązania do Twojego domu

Nowoczesna technologia sprawia, że także każdy producent drzwi stara się zaprezentować coś oryginalnego, co pozwoli mu przyciągnąć klienta. W asortymencie sklepu DDD znajdziesz drzwi do domu wielu technologiach. Mamy na przykład bardzo oryginalne drzwi wewnętrzne przesuwne – kasetowe. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu każde wnętrze nabierze lekkości i stanie się bardziej przestronne. Kiedy wsuniesz skrzydło w ścianę, zniknie ono z pola widzenia. W ofercie znajdziesz także drzwi przesuwne podwójne, które doskonale prezentują się w eleganckich salonach oraz w przypadku gdy chcemy oddzielić kuchnię od salonu
Drzwi przesuwne kasetowe oferują taki sam stopień przylegania, jak drzwi rozwierane. Tak wysokie parametry szczelności i stabilności wynikają z zamontowania w ścianie specjalnej kasety.

Wśród naszych propozycji znalazły się następujące rodzaje drzwi przesuwnych:

 • pojedyncze – sprawdzą się w wejściu do łazienki, kuchni lub pokoju;
 • podwójne – stosowane jako ozdobne łączenie dwóch pomieszczeń, np. salonu i biura lub salonu i kuchni.

Kasety do drzwi przesuwnych marki posiadają trwałą konstrukcję, która zostaje całkowicie zabudowana – dlatego nie jest ona widoczna w pomieszczeniu. Na ścianie, w której znajdują się drzwi przesuwne, możesz wieszać półki, a nawet szafki kuchenne. Z tego względu to rozwiązanie przydatne tam, gdzie nie chcesz tracić cennej przestrzeni. Jednak jest to rozwiązanie, o którym warto myśleć już na etapie budowy lub remontu mieszkania, ponieważ kasety do drzwi przesuwnych różnią się między sobą. W naszym asortymencie znalazły się następujące modele kaset:

 • przeznaczone do zabudowania w ścianie murowanej (mokry tynk) – już podczas budowy;
 • przeznaczone do zabudowania regipsem (gips-karton) – to skrzydło zamontujesz nawet na późniejszym etapie aranżacji.

Dopasuj drzwi do stylu wnętrza swojego mieszkania

Szukając idealnych drzwi do Twojego domu, zwróć uwagę na ich krój, fakturę, a także materiał wykończenia, to pozwoli podkreślić walory aranżacji wnętrza. Istotny jest także klucz, według którego dopasujesz skrzydła drzwi do reszty wyposażenia mieszkania. W ramach korzystania z naszej oferty możesz dobrać je w następujący sposób:

 • drzwi spójne z podłogą – klasyczne wnętrza dobrze prezentują się w podobnym kolorze podłóg, ram okiennych i drzwi. Skrzydło może mieć taki sam kolor jak podłoga lub barwę odpowiadającą jednemu z odcieni usłojenia. Podłogi drewniane barwione doskonale komponują się z drzwiami o zbliżonej kolorystyce;
 • drzwi wtopione w tło – białe drzwi na białej ścianie powiększą wnętrze, ponieważ jasne kolory odbijają światło i sprawiają wrażenie przestronności. Dopasuj drzwi także do innego koloru ścian, a zyskasz jednolitą bryłę pomieszczenia, która stanowi neutralne tło dla każdej aranżacji;
 • drzwi w kolorze listwy – drzwi mogą łączyć się z barwą listwy, co również wygląda bardzo efektownie.

W każdym przypadku dobrze zaprezentują się ozdobne przeszklenia, które sprawiają, że konstrukcja drzwi wydaje się lżejsza. Dzięki prześwitującym elementom skrzydeł do pomieszczeń wpada więcej światła, co powiększa je optycznie. Szkło w skrzydle może być satynowe, dzięki czemu zapewni mieszkańcom większą prywatność.

Dlaczego warto wybrać drzwi w salonach DDD?

Szeroki wybór produktów o funkcjonalności opracowanej specjalnie do mieszkań i domów o przemyślanej aranżacji i stylowym wnętrzu? Łatwych w montażu i trwałych? Tylko w DDD! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, w której znajdziesz drzwi znanych producentów takich jak DRE, Pol-skone, Invado i innych. Oprócz sprzedaży proponujemy także inne usługi, takie jak pomiary przed zakupem oraz montaż. Kupując drzwi z montażem, możesz oszczędzić przede wszystkim czas, nie musisz szukać fachowców, nasi profesjonaliści dowiozą i zamontują Twoje nowe drzwi. Nasze produkty to najwyższa jakość, doskonała funkcjonalność i stylowy wygląd. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień.

Zobacz też nasze inne produkty