DDD CIECHANÓW – Salon drzwi i podłóg – P.U.H. HYDRO-POL MONIKA SERBISTA

DDD Ciechanów to salon z drzwiami i podłogami, w którym znajdziesz najnowsze wzory podłóg i wyjątkowe modele drzwi. W ofercie sklepu mamy także ciekawe rozwiązania na ściany, w tym także sztukaterię. Gwarantujemy profesjonalną obsługę fachowców, którzy pomogą dokonać właściwego wyboru, spełniającego Twoje oczekiwania. Jeżeli szukasz wyjątkowych projektów wnętrz, możemy je dla Ciebie wykonać, według indywidualnych wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, ścian, sztukaterii oraz akcesoriów.

Panele podłogowe – salon DDD Ciechanów

Panele podłogowe – to rozwiązanie sprawdzi się doskonale w dowolnym wnętrzu, zwłaszcza w tych intensywnie używanych, takich jak salon czy przedpokój. Wysokiej jakości panele to przede wszystkim prosty montaż, wysoka wytrzymałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Podłogi tego rodzaju cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Bogaty wybór kolorów i wzorów paneli podłogowych laminowanych i winylowych znajdziesz teraz w Ciechanowie, w Salonie Drzwi i Podłóg przy ulicy 17 stycznia 8. Zobacz prezentowane produkty na miejscu w salonie.

Podłogi drewniane – DDD Ciechanów

Podłogi wykonane z drewna gwarantują trwałość, naturalność i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Podłogi drewniane to 100% satysfakcji na długie lata. Nasi klienci kochają podłogi wykonane z drewna, a my doskonale to rozumiemy i dlatego w DDD Ciechanów znajdziesz szeroki wybór drewnianych podłóg najwyższej jakości. Podłogi wykonane z drewna dębowego lub z jesionu dostępne są w wielu deseniach i odcieniach kolorystycznych, więc z pewnością uda Ci się odnaleźć ten, który wpasuje się idealnie w styl Twojego wnętrza.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – DDD Ciechanów

Drzwi wewnętrzne lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – to zaledwie część naszej oferty. W Ciechanowie znajdziesz naprawdę duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i odpowiedni poziom prywatności w Twoim domu lub mieszkaniu. Nasze propozycje skrzydeł drzwiowych to estetyczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązania sygnowane markami takimi jak Pol-Skone, DRE, Invado, KR Center i wiele innych. Zapraszamy do naszego salonu: ekspozycja obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Akcesoria do drzwi i podłóg Ciechanów

Propozycje salonu DDD Ciechanów to także niezbędne akcesoria do podłóg i drzwi. Wśród nich znalazły się na przykład klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. Mamy propozycje zarówno dla zwolenników klasyki, jak i dla poszukiwaczy nowoczesnych rozwiązań. Znajdziesz tu klamki do drzwi wejściowych oraz do pokojów, kuchni czy łazienek. Wybierając drzwi do swojego domu, warto zwrócić uwagę także na dobór odpowiednich klamek, ponieważ to właśnie one często stanowią o efekcie wykończenia.

DDD Ciechanów to także fachowe doradztwo w wyborze drzwi i podłóg. Nasi specjaliści pomogą nie tylko wybrać, ale także dostarczyć i zamontować zakupione u nas produkty. W razie potrzeby możemy także dokonać pomiarów, dzięki czemu kupisz odpowiednią ilość paneli oraz drzwi idealnie dopasowane.

Dane kontaktowe
ul. 17-go stycznia 8,
Ciechanów
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sb: 9:00-14:00