DDD CIECHANÓW – Salon drzwi i podłóg – P.U.H. HYDRO-POL MONIKA SERBISTA

DDD Ciechanów – salon z drzwiami i podłogami. U nas znajdą Państwo najnowsze wzory podłóg i najnowsze modele drzwi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów.

Panele podłogowe – salon DDD Ciechanów

Panele podłogowe – to rozwiązanie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Panele to przede wszystkim łatwość montażu, wysoka wytrzymałość i odporność. To podłogi, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bogaty wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w naszym salonie. Sprawdź!

Podłogi drewniane – DDD Ciechanów

Gwarantują: trwałość, naturalność, ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Podłogi drewniane to 100% satysfakcja na długie lata.

Drzwi wewnętrze i zewnętrzne – DDD Ciechanów

Drzwi wewnętrzne lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe. Estetyczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązanie – takie drzwi znajdują się w ofercie sklepu. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie ekspozycja obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Akcesoria do drzwi Ciechanów

Akcesoria do podłóg i drzwi, wśród nich klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. Te elementy często stanowią o ostatecznym efekcie wykończenia.

Dane kontaktowe
ul. 17-go stycznia 8,
Ciechanów
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sb: 9:00-14:00