DDD RADOMSKO – Salon drzwi i podłóg – ARON ARKADIUSZ WACHECKI

DDD Radomsko – salon z drzwiami i podłogami. Oferujemy szeroki wachlarz podłóg laminowanych, winylowych, drewnianych oraz najnowsze modele drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.
Na miejscu, profesjonalna obsługa, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów.

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe – DDD Radomsko

Panele podłogowe – cechuje je łatwość montażu, wysoka wytrzymałość i odporność. To podłogi, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bogaty wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w naszym salonie

Podłogi drewniane w salonie DDD Radomsko

Gwarancją podłóg drewnianych jest: trwałość, naturalność, ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Podłogi drewniane to satysfakcja na długie lata użytkowania.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – DDD Radomsko

Drzwi wewnętrzne lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe. Drzwi zewnętrzne: stalowe, drewniane. Estetyczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązanie – takie drzwi znajdują się w ofercie sklepu. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie ekspozycja obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Akcesoria do drzwi – salon DDD Radomsko

Akcesoria drzwiowe i podłogowe, wśród nich klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. To elementy, które często stanowią o ostatecznym wyglądzie pomieszczenia.

Dane kontaktowe
Radomsko,
ul. Reymonta 48/10, 97-500
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00
Galeria sklepu