DDD IŁAWA – Salon drzwi i podłóg – HYDROSANIT JAROSŁAW JANKOWSKI

DDD Dobre Dla Domu Iława to specjalistyczny salon wyposażenia wnętrz specjalizujący się w sprzedaży podłóg i drzwi. Oferujemy najnowsze wzory i modele zgodne z aktualnymi trendami. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która przekłada się na zadowolenie Klienta z dokonanego wyboru. Oferujemy szeroki wachlarz produktów w najlepszych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów do podłóg i drzwi.

Panele podłogowe – szeroka oferta w salonie DDD Iława

Oferujemy szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą . Na naszą ofertę składają się panele firm: Balterio, Quick-Step, Krono Original.

Podłogi drewniane

Zapewniamy możliwość wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu, konkurencyjnych cen. Poniżej prezentujemy czołowych producentów podłóg drewnianych, których produkty dostępne są w salonie DDD Alwernia: Kahrs, Baltic Wood, Panmar.

Drzwi wewnętrzne w Iławie

Nasza oferta to drzwi lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe.

Ekspozycja sklepu to drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w tym wiele nowości, dająca pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim. Czołowi producenci, których produkty można zobaczyć w naszym salonie: DRE, Pol-Skone, Invado, CAL

Akcesoria do drzwi – DDD Iława

Proponujemy różnorodność kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów, środków do pielęgnacji i innych niezbędnych akcesoriów do drzwi oraz podłóg.

Dane kontaktowe
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 45A,
14-200 Iława
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sb: 9:00-13:00