DDD ELBLĄG – Salon drzwi i podłóg – FIRMA T.H.U. ZENRAD RADOSŁAW CHABOWSKI

Sklep DDD Elbląg prowadzi sprzedaż podłóg i drzwi. W naszym salonie ekspozycja obejmuje wzory z najnowszych kolekcji. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Wyróżniają nas najlepsze ceny na rynku, krótkie terminy realizacji zamówień, a także profesjonalne doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem podłóg i drzwi.

Panele podłogowe – DDD Elbląg

Trwałość, odporność, łatwość montażu to cechy, dzięki którym panele podłogowe stały się tak popularną formą wykończenia wnętrz. Oferujemy panele podłogowe w atrakcyjnych cenach. Zapytaj o aktualne promocje, aby kupić produkty jeszcze taniej. W sprzedaży posiadamy panele podłogowe firm: Quick-Step, Pergo, Krono Original.

Podłogi drewniane w salonie Dobre dla domu Elbląg

Wysoka jakość, naturalny klimat pomieszczenia oraz trwałość to cechy, które bez wątpienia zapewniają podłogi drewniane. Salon DDD proponuje w tym zakresie bogaty wybór propozycji oraz najlepsze ceny. W naszej ofercie znajdują się podłogi drewniane firm: Baltic Wood, Walczak, Barlinek, Globalwood.

Drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne w Elblągu

Drzwi lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, szklane, przesuwane, składane, szklane oraz dwuskrzydłowe – taka jest oferta dostępna w naszym salonie! Zapewnimy także możliwość doboru niezbędnych akcesoriów. Oferta drzwi obejmuje producentów takich jak: Dre, Invado, Pol-Skone, Porta.

Akcesoria do drzwi i podłóg – zapraszamy do salonu w Elblągu

Bogaty wybór kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, listew czy podkładów pod panele, zapewnia doskonały efekt wykończenia wnętrza. Oferta akcesoriów obejmuje następujących producentów: Arbiton, Bona, Krono Original, Si Apre, Enger.

Nowoczesny salon DDD w Elblągu

Wiele osób nie wyobraża sobie kupienia podłogi lub drzwi bez wcześniejszego obejrzenia jej „na żywo”. W firmie DDD Dobre Dla Domu zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego wzbogacamy nasz asortyment sklepowy, prezentując na ekspozycji najnowsze produkty wiodących producentów wykończenia wnętrz. Nasza oferta stacjonarna w Elblągu obejmuje drzwi i podłogi renomowanych marek, tych samych, które można obejrzeć online. Jeżeli udało Ci się znaleźć interesujący Cię produkt, przeglądając naszą ofertę w Internecie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby osobiście przekonać się o jego zaletach, dotykając faktury wybranego dekoru paneli, oglądając w świetle dziennym wybrane wzory podłóg czy drzwi, sprawdzając detale “na żywo” oraz porównując przekrój produktów. Dzięki temu dopasujesz produkty idealne do swoich potrzeb.

Zapraszamy do sklepu DDD w Elblągu mieszczącego się przy alei Grunwaldzkiej 2. Prezentujemy tam nasze produkty zaaranżowane w taki sposób, aby jak najłatwiej wyobrazić sobie, jak będą wyglądały w prawdziwym domu. Panele ułożone zostały w większe całości pozwalające na wyeksponowanie ich kolorów i wzorów zdobiących poszczególne elementy. Jeżeli natomiast chodzi o drzwi, to umieściliśmy je w ościeżnicach, dzięki temu można sprawdzić, jak się otwierają, a także można zobaczyć czy odpowiada nam ich faktyczna wysokość i szerokość. Jest to szczególnie ważne w przypadku drzwi przesuwnych oraz łamanych. Na miejscu porównasz kolory i dopasujesz odcień podłogi i drzwi oraz dobierzesz odpowiednie akcesoria.

Oferta salonu DDD w Elblągu to dodatkowo fachowe doradztwo, możliwość pomocy w opomiarowaniu pomieszczenia lub wnęki drzwiowej, a także transport i montaż zakupionych w naszym sklepie produktów. Dołącz do grona zadowolonych klientów marki DDD.

Dane kontaktowe
Al. Grunwaldzka 2,
Elbląg
Pn-Pt: 9:00-18:00,
Sobota: 9:00-14:00
Promocje

Zobacz atrakcyjne promocje podłóg i drzwi w salonie DDD Elbląg!