DDD WROCŁAW HALLERA – Salon drzwi i podłóg – DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Działamy w branży podłóg i drzwi od 2007 r. Zdobyte doświadczenie i profesjonalna wiedza, cenione są zarówno przez naszych partnerów handlowych, jak i też klientów. Nasza oferta z branży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, podłóg drewnianych i paneli podłogowych została wyselekcjonowana na podstawie optymalnej korelacji jakości do ceny. Liczne realizacje dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, współpraca z renomowanymi pracowniami architektury wnętrz i autoryzowanymi grupami montażowymi stanowią bazę zgromadzonej przez naszą firmę wiedzy. Zadowolenie naszych Klientów to nasz sposób na sukces.

Wybierając nasz salon DDD Wrocław Hallera zyskujesz!

Salony stacjonarne sieci DDD Dobre Dla Domu to profesjonalne doradztwo, uwzględniające aktualne trendy w branży podłóg i drzwi, nakierowane na Twoje indywidualne potrzeby. Nasze najważniejsze atuty przemawiające za wyborem naszej oferty to:

  • Szeroki wybór asortymentu różnych producentów – podłóg drewnianych, paneli podłogowych oraz drzwi w powiązaniu z licznymi promocjami i atrakcyjnymi rabatami.
  • Pewność solidności i rzetelności wykonania zleconej usługi montażu.
  • Serwis w okresie obowiązywania gwarancji.

Poznaj wyjątkową ofertę podłóg drewnianych i paneli podłogowych – DDD Wrocław Hallera

Oferta salonu DDD we Wrocławiu, to podłogi drewniane oraz panele laminowane i winylowe znanych marek. Przy ich pomocy uda Ci się wyczarować w Twoim domu wyjątkową atmosferę. Bardzo duży wybór kolorów i wzorów zdobiących prezentowane w naszym asortymencie podłogi i panele sprawią, że znalezienie tych, które wpiszą się idealnie w aranżację Twojego domu, z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Wśród naszych propozycji znalazły się podłogi i panele sygnowane wyłącznie znanymi i sprawdzonymi markami takimi jak: Balterio, Quick-Step, Krono Original, Tarkett, Moduleo, ter Hürne, Arbiton i innych. Poszczególne modele paneli zostały zaaranżowane w taki sposób, że bez trudu można sobie wyobrazić, jak zaprezentują się na podłodze w Twoim domu.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w ofercie salonu DDD Wrocław na ulicy Hallera

Drzwi stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania, dlatego z ich wyborem nie należy się spieszyć. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór rozmaitych typów drzwi, są to m.in. modele lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe. W DDD Wrocław Hellera dobrze wiemy, jak możliwość obejrzenia drzwi w „naturze” wpływa na proces wyboru spośród niezliczonych modeli czy kolorów zamieszczonych w katalogach. Dlatego w naszym sklepie stacjonarnym przygotowaliśmy ekspozycję złożoną z kilkudziesięciu egzemplarzy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki temu możesz sprawdzić ich faktyczny wygląd, znajdziesz tu także wiele nowości, co pozwoli na pełen przegląd oferty wszystkich najważniejszych dostawców na rynku polskim: DRE, Invado, Pol-Skone, KR Center.

Kupując drzwi, nie można zapomnieć o niezbędnych do nich akcesoriach, które znajdziesz w naszym salonie. Mamy więc rozmaite klamki, zamki, listwy, szyldy i inne elementy, które stanowią o tym, jaki efekt wykończenia uda się osiągnąć. Oferta obejmuje produkty firm: Arbiton, Salag, Myck, Den Braven, Bona, Krono Original.

Dane kontaktowe
Al. Gen. J.Hallera 182/2,
53-203 Wrocław
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 9:00-14:00
Nasi montażyści

Wszystkie współpracujące z naszą firmą DDD Wrocław Hallera grupy montażowe posiadają autoryzację producentów i dostawców podłóg i drzwi. Zakup towarów z usługą montażu to w przypadku naszej firmy nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8% zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, lecz również gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu podłóg i drzwi.
Kupując towar z usługą montażu otrzymujesz:

  • Bezpłatny pomiar pomieszczeń w przypadku paneli/podłóg oraz otworów drzwiowych w przypadku drzwi
  • Doradztwo w zakresie doboru akcesoriów do drzwi, podłóg i paneli podłogowych
  • Fachowo przygotowany kosztorys zawierający wszystkie składniki cenowe
  • Zgodny z wszystkimi standardami i zaleceniami producentów, profesjonalny montaż podłóg i drzwi wraz z gwarancją na wykonaną usługę
B&J Grzegorz Bednarz
Wrocław,
ul. Przystankowa 8a
Zbigniew Wers Budmonter
Wrocław,
ul. Wielkopolska 36