DDD SZCZECIN – Salon drzwi i podłóg – MB WNĘTRZA

DDD Szczecin specjalizuje się w sprzedaży podłóg i drzwi. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, a także doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów.

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe

Panele podłogowe to najlepsze rozwiązanie na każdy dzień. Idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Panele podłogowe to łatwość montażu, wysoka wytrzymałość i odporność. Podłogi, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w naszym salonie.

Podłogi Szczecin

Cechują je: trwałość, naturalność, ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Podłogi drewniane na długie lata i gwarantowana satysfakcja z ich użytkowania. Nasi dostawcy: Barlinek, WildWood, Globalwood

Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne – DDD Szczecin

Drzwi lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Estetyczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązanie – takie drzwi znajdują się w ofercie sklepu. Zapraszamy do oglądania ekspozycji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim: DRE, Pol-Skone, Invado

Akcesoria do drzwi i podłóg w naszym salonie DDD w Szczecinie

Akcesoria podłogowe i drzwiowe, różnych kształtów i rozmiarów. Wśród nich klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. Te elementy stanowią o ostatecznym efekcie wykończenia. Oferta obejmuje produkty firm: Arbioton, Salag, Myck, Den Braven, Bona, Krono Original.

Dumnie wspieramy lokalny klub Pogoń Szczecin

 

DDD Dobre Dla Domu z Pogonią Szczecin

 

Dane kontaktowe
ul. Santocka 42,
71-083 Szczecin
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 10:00-14:00