DDD SZCZECIN – Salon drzwi i podłóg – MB WNĘTRZA

Salon firmowy DDD Szczecin specjalizuje się w sprzedaży podłóg i drzwi. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszelkie potrzeby. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, sprawna realizacja zamówień, a także doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów.

Panele podłogowe laminowane oraz winylowe w Szczecinie

Panele podłogowe to najlepsze rozwiązanie na każdy dzień. Idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Panele podłogowe to łatwość montażu, wysoka wytrzymałość i odporność, to podłogi, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdziesz w naszym salonie DDD w Szczecinie. Oferujemy produkty takich marek jak: Quick Step, Premium Floor, Pergo, Krono Original i wiele innych.

Podłogi Szczecin

Drewniane podłogi cechuje trwałość, naturalność oraz ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Podłogi drewniane sprawdzą się na długie lata z gwarantowaną satysfakcją z ich użytkowania. Nasi dostawcy to m.in.: Barlinek, WildWood, Globalwood.

Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne – DDD Szczecin

Drzwi różnego typu: lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane czy dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Estetyczne, trwałe i funkcjonalne – takie drzwi znajdują się w ofercie szczecińskiego sklepu DDD Dobre Dla Domu. Zapraszamy do oglądania ekspozycji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w naszym salonie, mamy także wiele nowości, wszystkich renomowanych producentów na rynku polskim: DRE, Pol-Skone, Invado, Porta, KR Center i wielu innych.

Akcesoria do drzwi i podłóg w naszym salonie DDD w Szczecinie

Akcesoria do drzwi oraz do wykończenia i pielęgnacji podłóg znajdziesz także u nas. Są to między innymi klamki, zamki, listwy, podkłady i inne. Te elementy stanowią o planowanym efekcie wykończenia. Oferta akcesoriów obejmuje produkty takich marek jak: Arbiton, Salag, Myck, Den Braven, Bona, Krono Original.

Dlaczego warto odwiedzić salon DDD w Szczecinie?

DDD Dobre Dla Domu to ceniona wśród klientów sieć sklepów stacjonarnych. Jeden z naszych salonów znajduje się w Szczecinie przy ulicy Santockiej 42. Nasi klienci znajdą tu bardzo duży wybór podłóg: drewnianych, paneli podłogowych i winylowych oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze ekspozycje zostały zaplanowane tak, by można było zapoznać się z jak najszerszym asortymentem oferowanym przez DDD. Dzięki temu każdy z naszych klientów może osobiście sprawdzić, jak wygląda jego wymarzona podłoga lub drzwi z bliska, w świetle dziennym. Sprawdzenie faktury wybranego modelu podłogi lub drzwi poprzez dotyk nie zastąpi wyłącznie naocznego wyboru online. Dlatego dbamy o wzbogacanie naszej ekspozycji w sklepie dla klientów.

W salonie DDD Szczecin pracują wykwalifikowani sprzedawcy, którzy służą pomocą w wyborze paneli i drzwi pasujących najlepiej do poszczególnych pomieszczeń. Chętnie wyjaśnią różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami paneli i doradzą, jakie panele winylowe lub laminowane wybrać do salonu, a jakie do kuchni lub do łazienki. Oprócz zakupów oferujemy także pomoc w wykonaniu pomiarów, jest to szczególnie ważne gdy kupuje się drzwi na zamówienie. Pomagamy także w transporcie zakupionych towarów, a także możemy zaproponować montaż paneli lub drzwi we wskazanym miejscu. Zarówno produkty, jak i usługi objęte są gwarancją.

Dumnie wspieramy lokalny klub

DDD wspiera Pogoń Szczecin
DDD wspiera Pogoń Szczecin

DDD Dobre Dla Domu z Pogonią Szczecin

Dane kontaktowe
ul. Santocka 42,
71-083 Szczecin
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 10:00-14:00