DDD KOSZALIN – Salon drzwi i podłóg – MB WNĘTRZA

Salon firmowy DDD Koszalin oferuje wiele rozwiązań dla Twojego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, paneli podłogowych i podłóg drewnianych. Proponujemy bogate wzornictwo i wysoką jakość produktów. Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu naszego sklepu w Koszalinie. U nas znajdziesz produkty wielu renomowanych marek, od sprawdzonych producentów.

Panele podłogowe – salon DDD Koszalin

Panele podłogowe zyskały na popularności, dzięki łatwości montażu, trwałości i odporności. To właśnie panele podłogowe pozwolą stworzyć niepowtarzalne wnętrze, w każdym stylu. W sprzedaży posiadamy panele marki: Quick-Step, Krono Original, Pergo, i wiele innych.

Podłogi drewniane w naszym salonie DDD Koszalin

Cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat. Podłogi drewniane to stylowe i eleganckie rozwiązania, naturalne i ekologiczne. Na powierzchni ekspozycyjnej, w formie wzorników na stelażach oraz fragmentów ułożonych podłóg, prezentujemy pełny przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców: Baltic Wood, Barlinek.

Drzwi – DDD Koszalin

Jeśli chodzi o drzwi, to salon DDD w Koszalinie oferuje najlepszej jakości modele: trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i wykonane z najwyższej klasy materiałów. W naszej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, przesuwne, składane, szklane. Przygotowana przez nas ekspozycja drzwi zewnętrznych i wewnętrznych zawierająca wiele nowości, daje pełen przegląd oferty wszystkich wiodących marek dostępnych na polskim rynku. Oferta drzwi składa się z modeli takich producentów, jak Dre, Invado, Pol-Skone, Porta, Kr Center oraz wielu innych.

Akcesoria do drzwi i podłóg – DDD Koszalin

To akcesoria do drzwi i podłóg dopełniają obraz wnętrza, decydując o tym, jaki efekt uda się uzyskać. Wielość kształtów i rodzajów klamek, zamków, wkładek czy listew, podkładów i szyldów sprawia, że jedyną barierą w aranżacji wnętrza jest wyobraźnia. Nasza oferta akcesoriów pochodzi od takich producentów jak: Arbiton, Salag, Myck, Den Braven, Dr Schutz, Bona, Krono Original, Porta.

Salon DDD w Koszalinie

Salon DDD Dobre Dla Domu w Koszalinie należy do ogólnopolskiej sieci sklepów franczyzowych. Jesteśmy profesjonalną marką, która zapewnia swoim klientom dostęp do produktów takich jak podłogi drewniane, różnorodne panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Znajdujące się w naszym asortymencie produkty wyróżniają się przede wszystkim najwyższą jakością gwarantowaną przez współpracę z wyłącznie sprawdzonymi producentami. W salonie DDD w Koszalinie można obejrzeć produkty zgodne z najnowszymi trendami na rynku, w wielu stylach i modelach. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą idealnie dopasować elementy wyposażenia domu lub mieszkania do danego wnętrza, sprawdzając produkty “na żywo” przed ich zakupem. Fakturę paneli czy oklein drzwi sprawdzisz dotykiem oraz naocznie w świetle dziennym. Na miejscu dopasujesz odpowiednie dekory i modele, w stylu, który wybierzesz do swojego wnętrza.

Decyzja o tym, w jaki sposób wykończyć podłogę albo jakie drzwi wewnętrzne czy wyjściowe kupić, wymaga przeznaczenia nieco czasu. Jeżeli nie do końca wiesz jaki typ drzwi lub podłóg będzie pasował najlepiej do Twojego domu, lub mieszkania, zapraszamy do salonu DDD w Koszalinie. W naszej ekspozycji znajduje się bardzo szeroki wybór drzwi zamontowanych w ościeżnicach, dzięki temu możesz je otwierać, zamykać, sprawdzać jak się przez nie przechodzi, a tym samym jak użytkuje się je na co dzień. W celu wiernego zaprezentowania podłogi, wykonanej z oferowanych przez nas paneli, zostały one ułożone w taki sposób, aby jak najbardziej wyeksponować zalety poszczególnych produktów. Sprawdź pełną ofertę naszego salonu na miejscu, dobierz odpowiednie akcesoria i materiały, a o montaż nie musisz się martwić – możemy zrobić to za Ciebie.

Odwiedź nasz salon wirtualnie – ZAPRASZAMY!

Zeskanuj kod QR poniżej lub kliknij w niego, aby odwiedzić nas online.


DDD Dobre Dla Domu dumnie wspiera Pogoń Szczecin

DDD wspiera Pogoń Szczecin
DDD wspiera Pogoń Szczecin
Dane kontaktowe
ul. Gnieźnieńska 45C,
75-736 Koszalin
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sb: 10:00-14:00