DDD KOSZALIN – Salon drzwi i podłóg – MB WNĘTRZA

DDD Koszalin oferuje wiele rozwiązań dla Twojego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i podłogi drewniane. Proponujemy bogate wzornictwo i wysoką jakość produktów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem, produkowanym przez czołowych dostawców na rynku polskim.

Panele podłogowe – salon DDD Koszalin

Panele podłogowe zyskały na popularności, dzięki łatwości montażu, trwałości i odporności. To właśnie panele podłogowe pozwolą stworzyć niepowtarzalne wnętrze. W sprzedaży posiadamy panele firm: Balterio, Quick-Step, Krono Original.

Podłogi drewniane w naszym salonie DDD Koszalin

Cenimy je za ich trwałość i ciepły klimat. Podłogi drewniane to nietypowe rozwiązania, zgodne z naturą i ekologią. Na powierzchni ekspozycyjnej w formie wzorników na stelażach oraz fragmentów ułożonych podłóg, prezentujemy pełen przekrój oferty wszystkich renomowanych dostawców: Baltic Wood, Barlinek, Kahrs, Wild Wood, Globalwood.

Drzwi – DDD Koszalin

Drzwi – najlepsze produkty funkcjonalne, bezpieczne z najwyższej klasy materiałów. Dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, przesuwane, składane, szklane. Przygotowana przez nas ekspozycja drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, dająca pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim. Oferta drzwi obejmuje producentów: Dre, Invado, Pol-Skone.

Akcesoria do drzwi – DDD Koszalin

To one dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym efekcie. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów powoduje, że jedyną barierą jest wyobraźnia. Oferta akcesoriów od producentów: Arbioton, Salag, Myck, Den Braven, Dr Schutz, Bona, Krono Original.

Z radością wspieramy klub Pogoń Szczecin

Wspieramy Dumę Pomorza

Dane kontaktowe
ul. Gnieźnieńska 45C,
75-736 Koszalin
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sb: 10:00-14:00
Promocje

Najnowsze promocje drzwi i podłóg w sklepie DDD Koszalin!