Podłogi

Podłogi w salonach DDD

Wykańczanie lub remontowanie domu to prawdziwe wyzwanie. Jednym z najistotniejszych wyborów jest decyzja dotycząca podłogi. Nowoczesna technologia sprawia, że mamy do wyboru naprawdę bardzo wiele opcji, z których każda jest równie dobra. Możesz zdecydować się na przykład na podłogi drewniane, na panele podłogowe, na kamienne posadzki, albo ceramiczne kafle. Każde z tych rozwiązań ma także swoje kolejne rozróżnienia, mówiąc o panelach mamy do wyboru panele winylowe lub laminowane, jeżeli weźmiemy pod uwagę drewniane podłogi, to tu należy zdecydować się na konkretny gatunek drewna. Należy też oczywiście wziąć pod uwagę to, do jakiego wnętrza wybieramy daną podłogę.

Podłoga drewniana

Miłośnicy klasyki i tradycyjnych rozwiązań twierdzą, że najlepszym pomysłem jest drewniana podłoga. Deski podłogowe z naturalnego drewna prezentują się wyjątkowo elegancko i pasują do każdego wnętrza. Stylowe parkiety ułożone w wybrany deseń mogą stać się jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych mieszkania. Drewno jest odporne na ścieranie i nadaje się do renowacji, można je wielokrotnie cyklinować i lakierować lub pokrywać woskiem albo olejem. Ze względu na swoje właściwości naturalne podłogi można stosować do pomieszczeń, w których nie będą narażone na działanie wilgoci. W związku z tym podłoga drewniana to rozwiązanie raczej do salonu i sypialni niż do kuchni, albo łazienki.

DDD Dobre Dla Domu to sklep z podłogami, w którego asortymencie znajdziesz produkty najwyższej jakości, sygnowane markami, takimi jak Barlinek, Quick Step czy Pergo. Bez trudu znajdziesz deski podłogowe pasujące do różnych wnętrz. Jeżeli zaś chodzi o drewniane podłogi, to możesz wybierać spośród różnych rodzajów drewna takich jak jesion, jodła klasyczna, dąb europejski.

Panele podłogowe

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się w swoich domach na ogrzewanie podłogowe. Takie rozwiązanie ma duży wpływ na to, jaki rodzaj podłogi zostanie zastosowany w danym pomieszczeniu. W przypadku tego rodzaju ogrzewania drewniane podłogi niestety nie są najlepszym rozwiązaniem. Połączenie desek podłogowych i ogrzewanie podłogowe nie gwarantuje optymalnego wykorzystania źródła ciepła. W tej sytuacji zdecydowanie lepszym pomysłem są panele podłogowe.

Nowoczesne podłogi z paneli prezentują się wyjątkowo elegancko, na pierwszy rzut oka czasami trudno jest wręcz rozróżnić czy widzimy drewnianą podłogę ułożoną z naturalnych desek, czy też są to panele podłogowe. Mnogość kolorów i deseni paneli dostępnych w naszej ofercie sprawia, że sprawdzą się doskonale w każdych wnętrzach. Nadają się zarówno do sypialni, salonu, jak i łazienki. Ich trwałość sprawia, że śmiało mogą konkurować z podłogami z drewna.

Jak dopasować podłogi do konkretnego wnętrza?

Rodzaj podłogi i jej kolor w dużym stopniu determinuje wygląd każdego pomieszczenia, w związku z tym należy o tym pamiętać już na etapie wyboru konkretnego rozwiązania. Niezależni od tego czy wykańczasz salon, kuchnię, albo łazienkę, podłogi powinny pasować do charakteru wnętrza. Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziesz propozycje rozmaitych podłóg różniących się nie tylko materiałem, z jakiego zostały wykonane, ale także kolorami i stylem. Możesz postawić na uniwersalność i zdecydować się na zakup produktów identycznych do całego domu lub możesz pokusić się o dopasowanie podłóg osobno do każdego pomieszczenia.

Najważniejszym aspektem podczas wybierania podłogi jest bez wątpienia jej trwałość, dlatego podłoga drewniana sprawdza się lepiej w salonie, a panele podłogowe będą nadawały się doskonale do kuchni lub do łazienki. Po drugie wybierając podłogi, warto wziąć pod uwagę meble, które pojawią się w pokoju, a nawet kolor drzwi, czy stolarki okiennej. Marząc o harmonijnym wnętrzu, należy zadbać o to, aby najważniejsze jego elementy były do siebie dopasowane kolorystycznie.

Trwałość – odpowiednie podłogi do każdego pomieszczenia

Podłogi DDD to duży wybór nie tylko pod względem stylu i kolorystyki, ale także trwałości. Każdy nasz produkt wyróżnia się najwyższą jakością, jednak należy zwrócić uwagę na to, że podłogi będą się różnie zużywały także w zależności od stopnia ich eksploatacji. Na przykład lakier położony na drewniane deski podłogowe będzie się ścierał zdecydowanie szybciej w przedpokoju oraz pokoju dziecięcym niż w sypialni. Jeżeli więc chcesz, aby podłoga posłużyła Ci naprawdę długo, musisz pamiętać także i o tym.

W opisie podłogi producent podaje szereg danych ułatwiających wybór odpowiedniego sposobu wykończenia podłóg. Jednym z ważniejszych czynników, który należy wziąć pod uwagę, jest na przykład klasa ścieralności. Pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu, czyli salon i przedpokój wymagają zastosowania rozwiązań, zapewniających dużą odporność i trwałość. Dlatego świetnie sprawdza się tam podłoga drewniana, na której położono lakier lub podłogi z paneli o odpowiedniej grubości.

Deska czy panel?

Decyzja co do tego, czym będą wykończone podłogi w mieszkaniu, powinna zapaść już na etapie projektowania. To pozwoli na dopasowanie do niej pozostałych niezbędnych elementów wyposażenia, takich jak, chociażby drzwi. Zarówno deska, jak i panele mają swoich zwolenników i wybór tak naprawdę jest sprawą bardzo indywidualną. Nowoczesna technologia sprawia, że zarówno podłogi drewniane, jak i podłogi z paneli winylowych lub laminowanych prezentują się równie elegancko.

Nasz sklep posiada w ofercie produktów, dzięki którym podłoga spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podłoga drewniana, czyli deska z prawdziwego drewna lub naturalny parkiet będzie pasowała do pomieszczeń utrzymanych w stylu tradycyjnym, natomiast na położenie paneli klienci decydują się w bardziej nowoczesnych wnętrzach. W naszym asortymencie oprócz znajdziesz nie tylko deski podłogowe i duży wybór paneli, ale także drzwi, których kolor i styl dopasujesz do wybranej podłogi.

Podłogi z montażem

Odpowiednio położone podłogi posłużą przez długie lata i nie będą wymagały w tym czasie poprawek. Dlatego jeżeli nie jesteś fachowcem, lepiej zostaw montaż profesjonalistom. Kupując w naszym sklepie drewniane deski lub panele, nie musisz martwić się o znalezienie ekipy, która pomoże Ci je zainstalować. Nasza oferta to także podłoga z montażem oraz możliwością wcześniejszego oszacowania ilości niezbędnych desek lub paneli. Usługa pomiaru podłogi pozwoli Ci zapobiec zarówno temu, że zabraknie kilku centymetrów, jak i temu, że zostanie Ci zakupiony produkt, z którym nie ma co zrobić. Nasi fachowcy dokładnie zmierzą i obliczą ilość materiałów potrzebnych do wykończenia podłogi.

Po zakupie gwarantujemy dostarczenie produktów pod wskazany adres i profesjonalny montaż. Niektórzy nasi klienci twierdzą, iż w przypadku paneli podłogowych jest bardzo łatwe i potrafią ułożyć je samodzielnie, jednak usługa montażu jest gwarancją tego, że wszystko będzie wykonane szybko i dokładnie. Perfekcyjnie ułożona deska, elegancki parkiet czy panele staną się prawdziwą ozdobą Twojego domu. Tu warto jeszcze wspomnieć, że usługa montażu zamówiona wraz z zakupionymi produktami może obniżyć ich koszt nawet o 15%.

Dlaczego warto kupić podłogi właśnie u nas?

Rynek podłóg jest dość mocno rozbudowany, sprzedawcy oferują deski, panele czy systemy podłogowe w różnych cenach, wzorach i kolorach. Decyzja co do wyboru sklepu, z którego usług skorzystasz, wcale nie jest łatwa. Dlaczego więc warto kupować podłogi u nas? DDD to produkty najwyższej jakości sygnowane przez cenione marki takie jak na przykład Barlinek. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór podłóg drewnianych i paneli, a także usługę montażu zakupionych produktów. Wystarczy, że wybierzesz na naszej stronie internetowej sposób wykończenia podłogi, a my zajmiemy się resztą. Zmierzymy, dowieziemy, zamontujemy. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak poszczególna deska, czy panel prezentują się w rzeczywistości, możesz to sprawdzić w naszym salonie stacjonarnym. Salony DDD znajdziesz w kilkunastu miastach w Polsce.