Podłogi drewniane jesion

Jesion to długowieczne drzewo, którego twardość i odporność jest porównywalna do dębu. Unikatowe właściwości tego surowca sprawiają, że znajduje powszechne zastosowanie w branży stolarskiej, m.in. przy produkcji dekoracyjnych desek podłogowych. W ofercie DDD znajdziesz również podłogi wykonane z tego szlachetnego materiału. Sprawdź nasze podłogi drewniane jesion – wybierz z nami produkty najwyższej jakości!

Podłoga drewniana z jesionu – uniwersalna i elegancka

Podłoga jesionowa odznacza się niezwykłą dekoracyjnością i eleganckim wykończeniem. Deski z jesionu są o wiele bardziej wyraziste niż wyroby dębowe, dlatego będą odpowiednim wyborem dla użytkowników ceniących mocno zaznaczone struktury. Warto przy tym podkreślić, że deska podłogowa z gatunku jesion charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem kolorystycznym, dzięki czemu z powodzeniem wybierzesz preferowany odcień naturalnego drewna. Projektanci wnętrz doceniają potencjał kolorystyczny jesionu i możliwość swobodnego zestawiania materiałów z ciepłymi brązami czy intensywnymi odcieniami fuksji. Co ciekawe, drewno jesionowe świetnie komponuje się z innymi naturalnymi surowcami, takimi jak kamień. Jeżeli lubisz niestandardowe kompozycje, możesz zdecydować się na opalane jesionowe deski podłogowe, których odcień jest zbliżony do egzotycznego brązu. Jeśli marzy Ci się oryginalna i niebanalna podłoga drewniana – jesion będzie doskonałym wyborem.

Parametry techniczne podłogi jesionowej

Bez względu na to, jaki kolor deski podłogowej wybierzesz, możesz mieć pewność, że naturalne piękno drewna ożywi wystrój wnętrza. Jesion, charakteryzujący się większą wytrzymałością niż pozostałe gatunki drzew liściastych, może być z powodzeniem poddawany obciążeniom mechanicznym i wystawiony na szczególnie trudne warunki eksploatacyjne. Podłogę jesionową można układać we wszystkich pomieszczeniach domowych (sypialnia, przedpokój, pokój dzienny etc.). Deski jesionowe nadają wnętrzom wrażenia niewymuszonej elegancji i wyróżniają się spośród ogólnodostępnych gatunków drewna.

Parkiet z naturalnego drewna to prawdziwa ozdoba domu. Wyraziste włókna i naturalny rysunek drewna sprawiają, że nie ma dwóch takich samych desek podłogowych. Co za tym idzie, wybierając podłogę z jesionu, masz gwarancję unikalności. Bez względu na to, czy lakierowana, czy olejowana, będzie stanowiła doskonałe tło dla pozostałych elementów wyposażenia. Przekonaj się sam, ile zyskasz dzięki wprowadzeniu naturalnych materiałów i zaaranżowaniu wnętrza z wykorzystaniem najbardziej eleganckich surowców.

Zobacz też nasze inne produkty z kategorii panele podłogowe

Kolory

Producenci

Pozostałe panele podłogowe