Panele drewniane Barlinek

Deski podłogowe od producenta Barlinek cieszę się dużym uznaniem wśród Klientów. To unikatowe produkty, które są niebywale trwałe i estetycznie wykończone. Jeżeli zależy Ci na jakości i poszukujesz rozwiązań na lata, sprawdź asortyment DDD. Przekonaj się, że drewniane podłogi sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Podłogi drewniane – deska barlinecka

Deska barlinecka to produkt wykonany w całości z naturalnego drewna. Niewątpliwym atutem podłóg drewnianych z Barlinka jest rysunek drewna, który prezentuje się niezwykle szlachetnie i sprawia, że podłoga nabiera unikatowego charakteru. Dwie dolne warstwy deski to konstrukcja krzyżowa z drewna drzewa iglastego, natomiast warstwa zewnętrzna jest w całości wykonana z drewna szlachetnego. Producent zadbał o odpowiednie zabezpieczenie desek, dlatego podłogi są pokrywane lakierem lub olejem.

Podłogi drewniane Barlinek sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu. Szczególną popularnością wśród klientów cieszą się drewniane podłogi z warstwą dębu (w tym o róznym wybarwieniu) – w takich aranżacjach deska barlinecka od lat cieszy się olbrzymią popularnością.

Deska barlinecka i podłogi Barlinek – uniwersalność i ponadczasowa elegancja

Drewnianą podłogę marki Barlinek można położyć zarówno w salonie, jak i w kuchni. Odpowiednio zabezpieczone drewno charakteryzuje się podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Zarówno dąb, jak i jesion czy inny gatunek drewna, mogą być zestawiane z minimalistyczną zabudową bądź klasycznym wystrojem. Oczywiście, aby zachować piękny wygląd podłogi, należy pamiętać o regularnej konserwacji. Deska barlinecka lakierowana jest łatwa w użytkowaniu i nie jest trudna w pielęgnacji. Co istotne, warstwa lakieru zapobiega wnikaniu kurzu w deskę, pozwalając zachować pierwotny blask. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że drewniane panele Barlinek bywają podatne na zarysowania. Olejowane drewniane panele podłogowe Barlinek wymagają natomiast regularnego olejowania, które pozwala utrzymać ich szlachetny wygląd i zamaskować drobne niedoskonałości.

Panele podłogowe drewniane Barlinek z montażem – bogactwo wzorów w ofercie DDD

Deska barlinecka występuje w wielu wariantach wykończeniowych i kolorystycznych. W zależności od stylu wnętrza możesz zdecydować się na deski podłogowe Barlinek z wykończeniem w postaci lakieru matowego, w półmacie bądź pokryte olejem naturalnym. Deska barlinecka to swoista klasyka – podłoga, która zachwyca wyglądem, wytrzymałością i długowiecznością.