Panele podłogowe Krono Original Impressions

Krono Original Impressions

Podobają Ci się kamienne podłogi? Uważasz, że jest w nich coś minimalistycznie pięknego, ale nie lubisz stawiać stóp na zimne kafle? Marka Krono Original sprawia, że nie musisz już iść na kompromis pomiędzy pięknym wyglądem, a komfortem. Panele podłogowe Krono Original Impressions to podłogi laminowane, które łączą w sobie niepowtarzalny wygląd naturalnego kamienia i doskonałą jakość. Kupisz je w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całym kraju.

Zachwyć się oryginalną kolorystyką naturalnego kamienia

Panele podłogowe z kolekcji Impressions dostępne są w wielu oryginalnych kolorach do wyboru, co pozwoli Ci znaleźć odcienie, które będą dopasowane do aranżacji dowolnego pomieszczenia w Twoim domu. Prezentowane w tej kolekcji panele podłogowe idealnie imitują płytkę, dzięki czemu seria Impressions może być układana na wzór szachownicy, schodkowo lub w dowolny inny sposób.

Krono Original prezentowaną kolekcją potwierdza, że od lat dostarcza rozwiązań, które sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Kamień w salonie lub sypialni? Zastąp zimne kafle podłogą laminowaną, inspirowaną wyjątkową kolorystyką naturalnego kamienia. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale zwłaszcza we wnętrzach nawiązujących stylem do skandynawskiego minimalizmu, a także w pomieszczeniach o charakterze industrialnym.

Krono Original – podłogi do Twojego domu

Kolekcja Impressions wyróżnia się przede wszystkim niebanalnym wyglądem, lecz warto zwrócić też uwagę na jej doskonałą jakość. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu łączenia 1click 2go montaż podłogi Impressions jest nieporównywalnie szybszy i łatwiejszy niż ułożenie kafli w tradycyjnej formie. Kto układał kiedyś kafle, ten wie o czym mowa! W połączeniu z autentyczną fugą, panele Krono Original Impressions prezentują się naprawdę doskonale.

Warto tu także dodać, że panele podłogowe z prezentowanej serii to także podwyższone bezpieczeństwo oraz higiena, ponieważ powierzchnia podłogi posiada powłokę antybakteryjną. Grubość 8 mm oraz klasa ścieralności AC4 sprawiają, że kolekcja Impressions to panele podłogowe nadające się doskonale do układania także w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach. Niewątpliwą zaletą jest także rozsądna cena.