Panele podłogowe 8 mm

Panele podłogowe 8 mm

Wybierając panele podłogowe, należy zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na grubość paneli. Od niej bowiem zależy w dużej mierze to, w jakim wnętrzu sprawdzają się najlepiej. Jeśli szukasz paneli przydatnych do każdego pomieszczenia, zapoznaj się z ofertą DDD Dobre Dla Domu, w kategorii panele podłogowe 8 mm. Umieściliśmy tu produkty sprawdzonych marek takich jak np. Krono Original, Pergo, Premium Floor czy Quick-Step, czyli panele cieszące się zaufaniem tysięcy klientów.

Panele podłogowe 8 mm do Twojego domu

Grubość 8 mm sprawdza się najlepiej w mieszkaniach prywatnych, w pomieszczeniach o średnim poziomie eksploatacji. W zależności od tego, czy zechcesz położyć je w salonie, korytarzu czy sypialni, musisz zwrócić uwagę także na klasę ich ścieralności. I tak na przykład panele podłogowe AC5, 8 mm sprawdzą się lepiej w pomieszczeniach bardziej uczęszczanych, natomiast te oznaczone symbolem AC3 możesz położyć tam, gdzie chodzi się nieco rzadziej.

Panele podłogowe dostępne w naszej ofercie to szeroki wybór wzorów i kolorów. Możesz zdecydować się na egzemplarze w kolorach naturalnego drewna naśladujące deskę lub klepkę podłogową. Panele podłogowe 8 mm nadają się do wykończenia podłogi w salonie lub pokoju dziecięcym, ponieważ jest to rozwiązanie solidne i trwałe pozwalające na dość duże obciążenie. Ścieralność na poziomie AC4 oznacza, że panele podłogowe zniosą bez szwanku zabawę klockami czy samochodzikami.

Nowoczesne panele podłogowe

Panele na podłogę to rozwiązanie będące doskonałą alternatywą dla klasycznego parkietu, desek podłogowych czy płytek ceramicznych. Modele o grubości 8 mm nadają się zwykle do położenia na ogrzewaniu podłogowym, ponieważ charakteryzują się one całkiem dobrym stopniem przewodzenia ciepła. Zastosowana w przypadku prezentowanych paneli V fuga pozwala na uzyskanie efektu naturalnych desek. Możesz jednak wybrać także modele bez fugi, dzięki czemu podłoga ułożona z paneli będzie tworzyła idealną, jednolitą powierzchnię. Wybierając panel 8 mm z naszej oferty, zyskujesz produkt wysokiej jakości, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do odwiedzenia najbliższego sklepu DDD Dobre Dla Domu.

Jak dbać o podłogę z paneli?

Podłogi z paneli podłogowych laminowanych czy winylowych nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Do przecierania wystarczy mop z ciepłą wodą. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń sprawdzają się klasycznie używane detergenty.