Panele podłogowe AC5

Panele podłogowe AC5

Podczas wyboru paneli podłogowych należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Najważniejsze oczywiście jest to, żeby pasowały do wnętrza. W ofercie sklepu DDD Dobre Dla Domu znajdziesz duży wybór kolorów i deseni zdobiących panele, z pewnością uda Ci się wybrać takie, które staną się prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Warto jednak pamiętać, że równie ważną cechą jest klasa ścieralności – to od niej zależy, jak długo panele będą wyglądały doskonale.

Eleganckie i trwałe panele laminowane

Panele podłogowe to jedno z częściej wybieranych rozwiązań, jeżeli chodzi o okładziny podłogowe. Dzięki nowoczesnej technologii można wybierać spośród dziesiątek, czy nawet tysięcy wszelakich odcieni, inspirowanych kolorami natury i nie tylko. Jeżeli trafisz na panele spełniające Twoje oczekiwania kolorystyczne, sprawdź pozostałe parametry produktu. Bardzo ważna jest tu klasa ścieralności, od niej zależy bowiem odporność nowej podłogi na uszkodzenia mechaniczne.

W budynkach mieszkalnych najbardziej eksploatowane są pomieszczenia takie jak korytarz i kuchnia, w związku z tym należy wybrać klasę ścieralności, która zagwarantuje elegancką podłogę niezależnie od tego, jak często będzie się po niej chodziło. Panele podłogowe AC5 pochodzą od producentów cieszących się popularnością i zaufaniem klientów. W DDD Dobre Dla Domu znajdziesz panele podłogowe klasa AC5 marek takich jak Krono Original, Prego, Quick-Step czy Premium Floor. To połączenie doskonałego stylu i wyjątkowej trwałości.

Panele podłogowe klasa ścieralności AC5

Jeżeli mowa o klasie ścieralności, to w mieszkaniach prywatnych można zdecydować się na panele o niższej ścieralności, np. AC3 lub AC4. Jednak jeśli chcesz zapewnić sobie piękne i trwałe panele, które przez długie lata będą wyglądały doskonale, wybierz modele oznaczone AC5. Tu warto dodatkowo zwrócić uwagę na grubość paneli.

Wybierając panele na podłogi do domu, gdzie nie ma ogrzewania podłogowego, można zdecydować się na grubość 10 mm.. Dodatkowo grubsze panele można bardziej obciążać bez obaw o to, że się odkształcą.

Czy panele AC5 nadają się na podłogę w salonie fryzjerskim?

Panele podłogowe o klasie ścieralności AC 5 przeznaczone są do pomieszczeń, w których panuje większe natężenie ruchu i zwykle chodzi się w butach. Doskonale sprawdzają się w rozmaitych placówkach usługowych.