Ponadczasowy styl w nowoczesnej odsłonie

Eleganckie lamele ścienne, klasyczna jodełka w salonie czy nieprzemijający styl loftowy, to nadal chętnie wybierane trendy we wnętrzach. Ponadczasowe rozwiązania i wzory w nowoczesnym wydaniu zaproponowała marka Pol-Skone, tworząc nowe, wyjątkowe modele drzwi wewnętrznych, inspirowanych stylową jodełką czy loftowym charakterem.

Doskonałym przykładem ponadczasowego rozwiązania, które powraca w modowych trendach wnętrzarskich jest podłoga w jodełkę. Pięknie, naturalnie wyglądająca podłoga, ułożona w stylu jodełki doda elegancji. Idealnie skomponuje się także z subtelnym akcentem lameli, które od lat są chętnie wybieranym, modnym elementem nowoczesnym wnętrz. Takie rozwiązanie zostało zastosowane w drzwiach z kolekcji Aria, które posiadają ozdobne szprosy, niczym prawdziwe lamele. Te modele skrzydeł mogą stanowić doskonałe wykończenie Twojego wnętrza, które nabierze wyjątkowego charakteru, dzięki niezwykłym i oryginalnym skrzydłom drzwiowym od Pol-Skone.

Aria W03

Szprosy – drzwi Aria

Dąb gran
Dąb gran
Dąb polski
Dąb polski
Biały
Biały
Antracyt Royal
Antracyt Royal
Czarny
Czarny

Inspirowane lamelami są także modele Teo VF1 pokryte naturalnym fornirem, z unikalnym frezowaniem barwionym na czarno oraz lakierowanym. Podobny charakter, ale już zupełnie inne wykonanie posiadają drzwi Modesto W03, z 12 mm pionowymi płycinami.

Teo VF1

Motyw jodełki został wykorzystany w modelach Modesto W04, Teo VF6 oraz Teo VF7. Inspirowana jodełką jest także kolekcja Espina w naturalnym fornirze dostępnym w różnych rodzajach okleiny. Tu nowością jest okeina makassar.

Modesto W04
Modesto W04
TEO VF6
TEO VF6

Styl loftowy to trend utrzymujący się już od wielu lat. I tu marka Pol-Skone zaproponowała solidne i nowoczesne drzwi. Poznaj kilka nowych kolekcji drzwi inspirowanych loftowym stylem. To:
GALIO, STALIO, LUMEN LOFT, a także uzupełnienie kolekcji SEDO o nowe modele skrzydeł z przeszkleniem i szprosami w kolorze skrzydła lub czarnym.

Galio
Galio
Sedo
Sedo

Drzwi malowane w kolorze sage

Inspirując się barwami natury, producent zaproponował nowy kolor drzwi malowanych – szałwiowy sage w UNI MAT PLUS. Naturalny i lekki odcień zieleni – sage, doskonale pasuje do wnętrz w różnym stylu, idealnie łącząc się z drewnianymi elementami. Można go znaleźć w kolekcjach drzwi ARIA, SEDO, CREATO, HAPTIC, MODO, VERI, EGRO i MODESTO.

SAGE - szałwiowy
SAGE - szałwiowy
SAGE - 649
SAGE - 649

Modesto W04

Produkty z artykułu