path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi przeszklone Creato A2

ID: DRZ-PLS-CREATO-A2
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
1500,60 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE Creato A2

Drzwi Creato A2 to nowoczesność w kolorach pasujących do Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne Creato A2 od marki POL-SKONE łączą w sobie nowoczesny design z ponadczasową jakością. To idealny wybor dla osob chcących cieszyć się oryginalnymi rozwiązaniami w wystroju wnętrza. Drzwi POL-SKONE Creato A2 występują w kilku kolorach, a każde skrzydło ma przez środek poprowadzoną szybę z laminowanego szkła. Jedwabiste wykończenie i specjalna powłoka chroniąca przed zostawianiem śladĂłw palcĂłw sprawiają, że często używane drzwi wewnętrzne przez długie lata będą wyglądały jak nowe!

Rozwiń opis

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne Creato A2 firmy POL-SKONE gwarantują przyjemność użytkowania i estetyczny wygląd wnętrza. Ruchome skrzydło jest osadzone na drewnianym ramiaku zapewniającym stabilność i szczelne domykanie. Wypełnienie drzwi POL-SKONE w modelu Creato A2 to pełna płyta, dzięki ktorej drzwi trzymają odpowiednią wagę i odpowiednio tłumią dźwięki. Model ten można też spersonalizować pod kątem koloru powierzchni. Te drzwi wewnętrzne marki POL-SKONE występują także w wersji łazienkowej.

Model drzwi Creato A2 od marki POL-SKONE – nowoczesne rozwiązania do nowoczesnych mieszkań

Pierwsze, na co zwrocimy uwagę w wyjątkowym projekcie drzwi wewnętrznych Creato A2, to powierzchnia UNI MAT PLUS, ktĂłra jest dostępna w rĂłżnych kolorach. Dzięki temu drzwi POL-SKONE będą pasowały zarowno do wnętrz jasnych, jak i do tych utrzymanych w ciemniejszych tonach. Diabeł jednak tkwi w szczegołach – oprĂłcz ciekawej gamy kolorystycznej skrzydła drzwiowe POL-SKONE Creato A2 odznaczają się przede wszystkim powłoką odporną na ślady po palcach i jedwabistym wykończeniem.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji