path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi przeszklone Creato A3

ID: DRZ-PLS-CREATO-A3
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
1557,18 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Creato A3 / Pol-Skone

Drzwi Creato A3 – designerski model dla domu

Eleganckie drzwi wewnętrze w szlachetnych barwach – czerni, grafitu czy skały – to element wyposażenia wnętrza, ktory może zmienić oblicze pomieszczenia. Jeśli marzy Ci się w mieszkaniu coś z połki premium, ale jeszcze nie wiesz, co dokładnie miałoby to być, sprawdź Creato A3 od Pol-Skone. Przekonaj się, że dobre to drzwi to solidna podstawa.

Rozwiń opis

Creato A3 – drzwi wewnętrzne o wielu właściwościach

Creato A3 to nie tylko designerski wygląd, lecz także – a może przede wszystkim – solidna podbudowa. Dlatego drzwi od Pol-Skone zbudowane są na trwałej konstrukcji drewnianego ramiaka wypełnionego pełną płytą. Tym, co robi wrażenie na zewnątrz, jest gama dostępnych kolorow powierzchni UNI MAT PLUS. Charakteryzuje się ona nie tylko wariantami kolorystycznymi – prożno szukać tu powszechnego drewnianego patternu czy śnieżnej bieli – lecz także jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na plamy, tłuste ślady po palcach czy lekkie zabrudzenia, o ktore w domu przecież bardzo łatwo.

Dla porządku należy także dodać, że drzwi wewnętrzne wyposażone są w szybę, ktora dodaje im charakteru i sprawia, że zastosowane wzornictwo robi jeszcze większe wrażenie. Szkło umieszczone w Creato A3 to bezpieczna laminowana szyba VSG 44.2 o grubości 8,5 mm. W zależności od tego, co wolisz, możesz wybrać wersję białą lub czarną.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji