Panele podłogowe 12 mm

Panele podłogowe 12 mm

Panele podłogowe o grubości 12 mm, to najgrubszy rodzaj paneli, jakie możesz znaleźć w asortymencie sklepu DDD Dobre Dla Domu. Nasza oferta to możliwość zakupu paneli podłogowych znanych marek takich jak Krono Original, Premium Floor czy Quick-Step. To nie tylko doskonała jakość, ale także wybór spośród wielu kolorów i odcieni naśladujących w perfekcyjny sposób wygląd naturalnego drewna. Zapoznaj się z całą naszą ofertą w sklepach stacjonarnych, i wybierz panele podłogowe 12 mm pasujące idealnie do Twojego mieszkania.

Eleganckie i wytrzymałe panele podłogowe

Wybierając panele podłogowe do swojego mieszkania lub lokalu usługowego, wiele osób zwraca uwagę głównie na ich wygląd. Oczywiście, dopasowanie koloru paneli do pozostałych elementów wyposażenia danego pomieszczenia jest ważne pod względem wizualnym, ale jednak nie najważniejsze. Nie można pomijać tu aspektu, jakim jest grubość paneli. Z grubością desek zwykle łączy się klasa ścieralności dlatego, jeżeli wiesz, że Twoje podłogi będą naprawdę intensywnie użytkowane, wybierz panele podłogowe – grubość 12 mm, które posłużą Ci przez długie lata. Klasa ścieralności często wiąże się z grubością paneli, w przypadku egzemplarzy o grubości 12 mm najczęściej mówimy o klasie AC4 lub AC5. W przypadku szczególnie intensywnie eksploatowanych pomieszczeń najlepiej sprawdza się AC5.

Jakość i styl, wybierz odpowiednie panele na podłogę Twojego domu

Podłoga to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego pomieszczenia, warto więc zadbać o to, aby była nie tylko piękna, ale także trwała. W ofercie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz eleganckie panele podłogowe o grubości 12 mm. Taka grubość w połączeniu z wysoką klasą ścieralności sprawdzi się doskonale w korytarzu czy w kuchni, czyli w miejscach nie tylko bardzo uczęszczanych, ale także narażonych na działanie wilgoci oraz różnego rodzaju zabrudzenia. Panele podłogowe o grubości 12 mm z warstwą ścieralną Ac4 lub Ac5 są nie tylko odporne na ścieranie, ale także są łatwe do utrzymania w czystości, a gładka powierzchnia nie wymaga szczególnych zabiegów, jeżeli chodzi o jej czyszczenie. Tu warto dodać, że 12 mm jest grubością, która sprawia, że podłoga ułożona z takich paneli jest dość cicha i komfortowa w użytkowaniu.

Czy panele 12 mm można ułożyć samodzielnie?

Tak. Z ich ułożeniem poradzi sobie nawet osoba początkująca.

Czy panele 12 mm nadają się do łazienki?

Tak naprawdę, zależy to od producenta, należy sprawdzić to w opisie danego produktu czy dany panel ma właściwości wodoodporne.