path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Etiuda B1

ID: DRZ-POL-ETIUDA-B1
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
1061,49 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Etiuda B1 / Pol-Skone

Szukasz nowych drzwi wewnętrznych do swojego domu? A może właśnie przeprowadziłeś się do nowego mieszkania i zajmujesz się jego urządzaniem? Wybierz skrzydło Etiuda B1 Pol-Skone, ktore świetnie sprawdzi się każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu.

Rozwiń opis

Proste, a zarazem posiadające coś, co je wyrożnia. Nowoczesne, a jednocześnie nawiązujące do klasycznych rozwiązań. Znalezienie odpowiednich drzwi wewnętrznych może być łatwym zadaniem, jeśli zainteresował Cię produkt Etiuda B1. Te drzwi dopasują się do każdej przestrzeni. Spełnią też oczekiwania wszystkich użytkownikow pod kątem designu.

Drzwi Etiuda B1 – wygląd
Drzwi od Pol-Skone wyrożniają się nowoczesną, prostą formą. Jeśli więc lubisz niczym niezmącone, proste linie, te drzwi na pewno przypadną Ci do gustu.

Skrzydła Etiuda B1 zostały ozdobione pionowymi, wąskimi pasami aluminiowych listewek, co niewątpliwie wpływa na ich elegancję. To idealne rozwiązanie, świetnie sprawdzi się w biurach, choć na pewno znajdzie rownież zwolennikow przy zastosowaniu w domowych wnętrzach.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji