path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Etiuda A01

ID: DRZ-POL-ETIUDA-A01
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
1423,11 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Etiuda A01 / Pol-Skone

Coraz częściej właściciele domow i mieszkań poszukują drzwi z subtelnymi przeszkleniami. To bardzo estetyczne rozwiązanie, ktore nadaje wnętrzu i samym drzwiom lekkości. Drzwi z niewielkimi przeszkleniami warto wykorzystać w sypialni, pokojach gościnnych, kuchni, ale rownież pokoju łazienkowym. Eleganckie drzwi wewnętrzne Etiuda A01 od Pol-Skone z przeszkleniem poprowadzonym przez całą długość drzwi zachwycą tych, dla ktorych liczy się jakość i estetyka.

Rozwiń opis

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILIKSTONE. Wersja usłojenia H występuje tylko na powierzchni skrzydła. Standardowe wypełnienie stanowi: warstwa o strukturze „plastra miodu”. Brak gornej przylgi zarowno w systemie przylgowym, jak i bezprzylgowym.
Drzwi wewnętrzne Etiuda A01 posiadają przeszklenie (szerokość szklenia 54 mm), a do wyboru mamy szkło hartowane biały/brąz mat o grubości 6 mm.
Drzwi Etiuda A01 to połączenie klasycznego wyglądu z bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi. Model jest dostępny w szerokości 60, 70, 80, 90 cm, (100, 110 cm – za dodatkową opłatą).

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji