Drzwi wewnętrzne Pol-Skone

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone

To propozycja od firmy obecnej na polskim rynku od ponad 30 lat. Wysoka pozycja marki oraz jej długa obecność w branży wykończeniowej sprawia, że oferowane modele wyróżniają się wysoką jakością oraz wyjątkowym designem. A to pozwala dostosować ich wygląd do stylistyki panującej wewnątrz budynku. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone to także solidna konstrukcja i gwarancja trwałości przez długie lata. Zwłaszcza że, zostały wykonane z najlepszych materiałów.

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone – najważniejsze informacje

Produkty marki Pol-Skone są przede wszystkim starannie wykonanie w oparciu o niezwykle stabilną konstrukcją. Ich drzwi to także wyjątkowy design, który pasuje do każdego wnętrza. Jest to zasługa bogatego asortymentu firmy, co oznacza, że dostępnych jest ponad 450 modeli. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone można dopasować m.in. do okien, czy podłóg w każdym stylu, ponieważ oferowane są produkty gładkie, z szybą, lub te ozdobione oryginalnymi wzorami. Co więcej, można zakupić drzwi w warianie z okleiną, naturalnym fornirem, w wersji malowanej, w szerokiej palecie kolorystycznej. Tak rozbudowany asortyment znacznie ułatwia klientom naszego salonu DDD Dobre Dla Domu, wybór idealnego skrzydła do sypialni, łazienki bądź pokoju dziecięcego.

Ponadto, jako profesjonalny dystrybutor stolarki otworowej, możemy zapewnić wszystkim zainteresowanym produktami marki Pol-Skone:

  • drzwi wewnętrzne, czyli drzwi pokojowe,
  • drzwi zewnętrzne, czyli drzwi wejściowe,
  • drzwi bezprzylgowe,
  • drzwi przylgowe,
  • drzwi jednoskrzydłowe,
  • drzwi klasyczne,
  • drzwi nowoczesne,
  • drzwi przeciwpożarowe.

Wszystko uzależnione jest od budżetu, wyobraźni naszych klientów oraz ich potrzeb. Na podstawie wywiadu, czyli wstępnych ustaleń, jak i parametrów domu, staramy się dostosować wielkość produktów oraz ich wygląd, tak aby funkcjonalność oraz piękno przestrzeni domowej mogła cieszyć domowników przez długie lata.

Drzwi od Pol-Skone to gwarancja najwyższej jakości!

Drzwi Pol-Skone powstają w oparciu o najlepszy materiał dostępny na rynku. Dlatego ich konstrukcja charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na czynniki użytkowe. Jak wiadomo, w ofercie Pol-Skone znajdują się liczne modele, dostosowane do rozmaitych potrzeb. Dlatego też producent zapewnia tak duży wybór produktów – w tym skrzydła o różnych wymiarach, kolorach, czy chociażby modele z regulowaną ościeżnicą.

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone wyróżniają się swym wzornictwem, przez co cenione są zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i profesjonalistów m.in. projektantów wnętrz czy też architektów. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami salonu DDD – odpowiemy na wszystkie pytania!