path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Lofty W00

ID: DRZ-PLS-LOFTY
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
806,88 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne LOFTY / Pol-Skone

Drzwi Lofty – harmonia czerni i drewna w Twoim domu

Łączenie czarnego koloru i drewnianego deseniu stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Nic dziwnego, że zawędrowało do katalogow aranżacji wnętrz także w konfiguracji drewniane drzwi – czarne ościeżnice. Dobrze dobrane nie tylko spełnią rolę użytkową, lecz także staną się ważnym elementem wystroju podkreślającym charakter pomieszczenia. Jeśli szukasz takiego rozwiązania, sprawdź drzwi wewnętrzne Lofty produkowane przez Pol-Skone.

Rozwiń opis

Lofty Pol-Skone – doskonałe połączenie elementow
Drzwi Lofty powstają z najwyższej jakości materiałow. Do ich produkcji używa się drewnianego ramiaka obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF i wypełnionego płytą wiĂłrową pełną. Z zewnątrz pokryte są naturalnymi okleinami lub okleiną z kolekcji ECO TOP, LAMISTONE CPL i SILKSTONE w wybranym dębowym odcieniu.

W ramach dodatkowego wyposażenia możesz zdecydować się także na czarne zawiasy i czarny kolor zamka.

Pol-Skone Lofty – drzwi takie, jak lubisz
Kupując drzwi Lofty, zyskujesz nie tylko jakościowy produkt, lecz także niebanalny element wystroju. Produkt firmy Pol-Skone świetnie sprawdzi się zarowno w salonie, jak i w łazience, dlatego poza zamkami z wkładką i na klucz dostępny jest też taki z blokadą łazienkową. Możliwość zamontowania takich samych drzwi we wszystkich pomieszczeniach jest szczegolnie ważna w mieszkaniach typu loft, gdzie stawia się na przestrzeń i inwestuje w przeszklone ściany. Nic nie powinno zaburzać wysmakowanej elegancji i minimalizmu wnętrz.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej