path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Arco W3P

ID: DRZ-POL-ARCO-W3P
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 90 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
768,75 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Arco W3P / Pol-Skone

Drzwi wewnętrzne Arco W3P są idealną kompilacją wspołczesnych trendow wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania. Powstały z myślą o zwolennikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Poznaj bliżej ich zalety.

Rozwiń opis

Arco W3P – konstrukcja i wyposażenie
Arco W3P to propozycja drzwi wewnętrznych zbudowanych są na bazie ramiaka z wysokiej jakości płyty MDF, pokrytego powierzchnią ECO TOP lub HIGH TOP. Z tych samych materiałow i pokryć powstały rownież panele. Ramiak posiada usłojenie pionowe, a pozostałe części – poziome.

W standardowym wyposażeniu drzwi znajduje się zamek jednopunktowy wpuszczany o rozstawie 72 mm – na klucz (WK), na wkładkę (WB) lub do blokady łazienkowej (WC), a także 3 zawiasy.

Drzwi Arco W3P – charakterystyczny element w Twoim domu
Nad wyborem drzwi wewnętrznych naprawdę warto się zastanowić, ponieważ to właśnie one w dużej mierze nadają indywidualny charakter poszczegolnym pomieszczeniom – chociaż bywają mocno niedoceniane!

Drzwi Arco W3P pomogą Ci podkreślić aranżację z charakterem – zarowno klasyczną, jak i bardziej nowoczesną. Zaletą tych drzwi jest ich prosta konstrukcja. Nie będziesz więc mieć problemu z dopasowaniem ich pod względem rozmiaru czy kolorystyki do reszty aranżacji. Bogata paleta barw pozwoli Ci odpowiednio skomponować stolarkę z kolorem mebli, podłog i ścian.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 90 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji