path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi przeszklone Arco W6S3

ID: DRZ-POL-ARCO-W06S3
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 90 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Sugerowana cena detaliczna
879,45 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Arco W06S3 / Pol-Skone

Arco W06S3 – drzwi dla miłośnikow światła

Dobrze oświetlone, nasłonecznione mieszkanie brzmi jak marzenie. Nie wszystkim jednak jest dane to marzenie spełnić. Lokale umieszczone w oficynie, na parterze, z oknami wychodzącymi na inne budynki, na połnoc czy zacienioną okolicę to niestety codzienność wielu osob, ktore na wszelkie sposoby probują potem z pomocą architekta wnętrz lub samodzielnie rozjaśnić chociaż trochę wnętrza, w ktorych przyszło im żyć.

Rozwiń opis

Wiele punktow świetlnych, jasne ściany, lustra… wszystkie te sposoby są skuteczne (jak bardzo, zależy oczywiście w dużej mierze od warunkow zewnętrznych), ale dla jeszcze lepszego efektu warto dodać do nich przeszklone drzwi. Przez szyby – nawet mleczne – przesącza się światło, zamiast stanowić dla nich barierę. Arco W06S3 od Pol-Skone to produkt przygotowany z myślą o osobach, ktore chcą uniknąć w pomieszczeniach instalacji drzwi pełnych. Świetnie sprawdzą się także jako jeden z wariantow, występując w obrębie mieszkania czy domu z innymi wersjami produktow z serii ARCO.

Drzwi Arco W06S3 – jakość i atrakcyjna cena
Drzwi od Pol-Skone to gwarancja zarowno doskonałej jakości, jak i konkurencyjnej ceny. W ramach podstawowej opłaty dostajesz możliwość personalizacji produktu według własnych potrzeb.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 90 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

okleina

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji
  • Original price was: 768,75zł.Current price is: 625,00zł. /szt
    Original price was: 768,75zł.Current price is: 625,00zł. /szt