Drzwi przeszklone

Drzwi z przeszkleniem

To produkt wyjątkowy i luksusowy, który dodaje stylu pomieszczeniu, a przy tym jest on bardzo praktyczny. Każde drzwi wewnętrzne mają za zadanie zapewnić domownikom prywatność. Zamknięcie ich pozwala stworzyć przestrzeń wolną od zewnętrznych hałasów, czyli odpowiednią do pracy lub odpoczynku. To samo dotyczy modeli z przeszkleniem, choć ich wygląd mógłby sugerować zupełnie coś innego. Poznaj najważniejsze informacje na temat skrzydeł drzwiowych, do których wbudowano szkło. Dowiedz się, dlaczego drzwi przeszklone wewnętrzne powinny znaleźć się w Twoim domu!

Drzwi wewnętrzne przeszklone – co musisz o nich wiedzieć?

Drzwi przeszklone to modele niezwykle estetyczne, które mocno przyciągają wzrok, a w przypadku niewielkich pomieszczeń pomagają je rozświetlić i optycznie powiększyć. Przeszklenie może mieć wiele zastosowań, ponieważ zastosowanie przezroczystej szyby umożliwia kontrolę nad tym, kto próbuje się dostać do wnętrza pokoju. Jednakże nie każde przeszklenie w drzwiach musi zaraz oznaczać, brak prywatności. Dlatego ich producenci oferują dodatki tego rodzaju w różnych odcieniach – matowych, z efektem rozmycia, z ramką, a nawet warianty szare i ciemne, niemalże czarne.

Warto wspomnieć, że wszystkie przeszklenia zamontowane w drzwiach wewnętrznych są wykonane ze szkła bezpiecznego. Co oznacza, że wykazują one dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są trudne do zbicia. Z tego powodu przeszklone drzwi mogą być montowane nawet w pokoju dziecięcym, ponieważ są one całkowicie bezpieczne dla najmłodszych członków rodziny. To również doskonały produkt do zastosowania w sypialni lub kuchni, głównie ze względu na swoją oryginalną stylistykę.

Jednakże w przypadku rozbicia przeszklenia, to użyta (specjalna) technika podczas procesu produkcyjnego sprawia, że rozpada się ono na mniejsze, nieostre kawałki. Dlatego możesz zdecydować się na wykorzystanie drzwi wewnętrznych przeszkolonych w każdym pomieszczeniu swojego domu.

Przeszklone drzwi do salonu i nie tylko to rozwiązanie dla każdego

Czy wiesz, że drzwi zewnętrzne też mogą być z przeszkleniem? Są one całkowicie bezpieczne, dlatego nie trzeba martwić się, że w domu pojawią się nieproszeni goście. Z kolei dzięki dużej różnorodności kolorystycznej, łatwo dostosować ich wygląd do sposobu, w jakim prezentuje się cały budynek oraz poszczególne pomieszczenia w jego wnętrzu. Z tego powodu w ofercie producentów takich skrzydeł, znajdują się modele pasujące do stylu modern, loft, a nawet tych zaaranżowanych w tradycyjny sposób. Dlatego drzwi wejściowe przeszklone, jak i warianty wewnętrzne wyróżniają się swoją m.in. drewnopodobną okleiną, wzorami lub aluminiowymi bądź chromowanymi wstawkami.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego asortymentu, poszczególnych cech produktów lub ceny – zachęcamy do kontaktu z salonem DDD Dobre Dla Domu. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji, więc napisz do nas!