Drzwi wewnętrzne Invado

Drzwi wewnętrzne Invado

To produkty o uniwersalnym wzornictwie, ale i niezwykle nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu zawsze są na topie, niezależnie od aktualnych trendów panujących w branży wnętrzarskiej. Drzwi Invado przyciągają wzrok, a przy tym są bardzo praktyczne. Ponadto wyróżniają się materiałami wysokiej jakości, które wykorzystano w procesie produkcyjnym. Dlatego to właśnie one trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta, zwłaszcza, że służą domownikom w niezmienionej formie przez długie lata.

Drzwi wewnętrzne Invado – dlaczego powinny znaleźć się w Twoim domu?

Producent stolarki otworowej Invado to wiodąca marka wytwarzająca wysokiej jakości drzwi wewnętrzne. Ta firma od 25 lat łączy wysoką jakość, tradycję oraz nowoczesny styl. Dzięki temu oferuje skrzydła drzwiowe, które charakteryzują się wysoką odpornością na typowe czynniki użytkowe. Ponadto, w wyniku zastosowania wytrzymałej i barwnej okleiny proponowane są liczne warianty kolorystyczne m.in. białe, szare czy też drewnopodobne takie jak dąb, kasztan. Dodatkowo firma zadbała o klientów, którzy stawiają na nieprzeciętny design, ponieważ dostępne są także warianty skrzydeł ozdobione ciekawym szkleniem lub drewnianymi elementami (płycinami).

Dekoracyjny wygląd, staranne wykonanie, wysokogatunkowe materiały – to wszystko składa się na wyjątkowość oferowanych drzwi Invado. Oznacza to, że z łatwością można dostosować ich stylistykę do aranżacji panującej w domu. Dlatego drzwi wewnętrzne Invado doskonale odnajdują się w pomieszczeniach takich jak – sypialnia, jadalnia, czy też pokój dziecięcy. Pasują do klasycznych wnętrz oraz tych urządzonych w minimalistycznym stylu. Co więcej, większość modeli może być wyprodukowana jako modele bezprzylgowe, czyli pozbawione felca stykającego się z powierzchnią ościeżnicy. Dodatkowo, w ofercie producenta znajdują się liczne akcesoria do drzwi np. klamki, szyby, regulowane oscieżnice, a nawet systemy przesuwne.

Drzwi marki Invado – idealne wyposażenie do Twojego domu

Drzwi wewnętrzne marki Invado stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów pokrytych warstwą okleiny. Dlatego też gwarantują one bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom zwłaszcza tym najmłodszym. Możliwość wyboru sposobu wypełnienienia skrzydła w drzwiach płycinowych dodatkowo daje możliwość zwiększenia właściwości akustycznych pomieszczenia.

Jeżeli masz pytania na temat asortymentu marki Invado – zachęcamy do kontaktu z pracownikami salonu sprzedaży DDD Dobre Dla Domu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zawsze służymy pomocą!