Drzwi wewnętrzne DRE Vetro

Drzwi wewnętrzne DRE Vetro

W ofercie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz idealne drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania. Prezentujemy duży wybór skrzydeł drzwiowych sprawdzonych marek, wśród których znalazły się drzwi Vetro marki DRE. Prezentowana kolekcja to drzwi przeszklone – w każdym egzemplarzu umieszczono centralnie pionową szybę, przechodzącą przez całe skrzydło. Duży wybór kolorystyczny sprawia, że z łatwością można dopasować je do dowolnego właściwie pomieszczenia. Kolekcja DRE Vetro czeka na Ciebie w sklepach stacjonarnych DDD w całej Polsce.

Nowoczesne rozwiązania do Twojego domu

Prezentowane drzwi to rama z płyty drewnopochodnej wzmocniona sklejką, wypełnioną płytą wiórowo-otworową. Drzwi DRE Vetro dostępne są w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej. Każde drzwi zawierają w komplecie blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek, klucz zwykły albo są w wersji bez zamka. Skrzydło bezprzylgowe poza tym posiada zamek magnetyczny.

Seria Vetro to drzwi, które mogą być wykorzystywane także jako skrzydło przesuwne mocowane na system przesuwny naścienny DRE. W wariancie przesuwnym można wykorzystać skrzydło pojedyncze lub zamontować je w wersji dwuskrzydłowej. Wszystkie drzwi pochodzące z kolekcji Vetro są drzwiami przeszklonymi, dlatego najczęściej wykorzystywane są jako zamknięcie do salonu, sypialni, ewentualnie pokoju dziecięcego.

Jak wybrać najlepsze drzwi do domu?

Wybierając drzwi do swojego domu, należy wziąć pod uwagę styl aranżacyjny mieszkania. Prezentowane tu skrzydła drzwiowe to eleganckie połączenie płyty MDF i szkła matowego, ozdobionego oryginalnym dekorem, dostępnym w wielu wersjach. Niniejsza kolekcja występuje w wielu okleinach z kolekcji dekorów DRE cell oraz DRE-3D. Masz do wyboru odcienie inspirowane wyglądem naturalnego drewna, takie jak orzech ciemny ryfla lub dąb bielony ryfla, heban, wiąz antracyt i wiele innych. Możesz także zdecydować się np. na skrzydła w kolorze białym lub czarnym matowym.

Duży wybór kolorów, rozmiarów oraz sposobów przeszklenia sprawia, że drzwi w kolekcji DRE Vetro cieszą się zainteresowaniem, zarówno wśród zwolenników nowoczesnego designu, jak i wśród miłośników stylu retro. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją widoczną online, a na zakupy wybierz się do jednego ze sklepów stacjonarnych DDD.

Zobacz też nasze inne produkty