Panele drewniane Barlinek Smaki Życia

Niepowtarzalna kolekcja Barlinek Smaki Życia

Podłogi wykonane z prawdziwego drewna mają swój niezaprzeczalny charakter. Doskonałym dowodem na to jest deska barlinecka, w której poszczególne deski różnią się między sobą układem słoi, występowaniem sęków, a także odcieniem na poszczególnych elementach. W ofercie sklepu DDD Dobre Dla Domu znajdziesz wyjątkowe podłogi drewniane z serii Barlinek Smaki Życia. Unikalne kolory poznasz online, a kupisz je w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Deski na ogrzewanie podłogowe

Wiele osób rezygnuje z użycia prawdziwego drewna na podłogach swoich mieszkań, obawiając się, że nie jest to właściwe rozwiązanie, ponieważ mają ogrzewanie podłogowe. Okazuje się jednak, że podłogi z kolekcji Smaki Życia, to panele zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że współpracują wydajnie także z ogrzewaniem podłogowym. Deska barlinecka sprawia, że nie musisz iść na kompromis, wybierając okładziny wykonane z innych materiałów.

Podłogi drewniane Barlinek Smaki Życia łączą w sobie doskonałą jakość, oryginalną kolorystykę oraz bogatą ofertę produktową. To połączenie najnowszych trendów kolorystycznych i tradycyjnych materiałów, czyli naturalnego drewna. Podłoga ułożona prezentowanych produktów nie tylko pięknie się prezentuje, ale także doskonale przewodzi ciepło. Każda deska jest gładka, ciepła, przyjemna w dotyku ze strukturą prawdziwego drewna podkreśloną dzięki szczotkowaniu.

Poznaj Smaki Życia od Barlinka

Kolekcja Smaki Życia to wyłącznie doskonała jakość, a piękne kolory opisywane są przez równie piękne nazwy. Znajdziesz wśród nich deski w kolorze Banana Song, Toffi Grande, Cappuccino, czy Marzipan Muffin Grande. Apetyczne nazwy łączą się z pięknymi kolorami, w zależności od Twoich indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na deski w jasnych lub ciemnych odcieniach. Barlinek Smaki Życia, to deski, które zachwycają naturalnym wyglądem, poszczególne deski mogą się od siebie różnić i to właśnie jest ich najważniejszym atutem.

Deska Barlinecka produkowana jest wyłącznie z naturalnego drewna, do wyboru jest dąb lub jesion. Znajdziesz tu deski z naturalnie olejowanie lub lakierowane. Natomiast, fazowanie, czyli odpowiednie profilowanie krawędzi ułatwia ich ułożenie w odpowiedni sposób. Seria Smaki Życia to naturalne zróżnicowanie poszczególnych desek – każda z nich jest nieco inna, dzięki czemu każda podłoga ułożona z ich wykorzystaniem będzie wyglądała nieco inaczej. Wybierz Smaki Życia od Barlinka i ciesz się piękną, trwałą podłogą, która posłuży Ci przez wiele lat.