Drzwi wewnętrzne DRE Reva

Drzwi wewnętrzne DRE Reva

Drzwi odgrywają ważną rolę w aranżacji każdego pomieszczenia. Zapewniają optymalny poziom intymności, ale jednocześnie są elementem dekoracyjnym każdego mieszkania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkową kolekcję drzwi wewnętrznych DRE Reva. Wyposażone w np. szybę MAT DRE drzwi prezentują się doskonale, będą pasowały zarówno do salonu, sypialni, jak i do łazienki czy kuchni. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor i konfigurację przeszkleń.

Solidne i eleganckie drzwi Reva z kolekcji DRE

DRE to marka znana w wielu krajach Europy, która od ponad trzech dekad dostarcza drzwi najwyższej jakości. Jeżeli więc poszukujesz niezawodnych rozwiązań do Twojego domu, zapoznaj się z kolekcją Reva, czyli drzwi wewnętrznych wyposażonych w stylowe przeszklenia. W zależności od wybranego modelu mogą to być drzwi przylgowe lub bezprzylgowe. Ramiaki wykonane są z solidnej płyty drewnopochodnej wykończonej okleiną drewnopodobną w wielu kolorach do wyboru.

W drzwiach z kolekcji Reva zastosowane zostały płyciny płaskie HDF oraz przeszklenia min. w wersji matowej, które przepuszczają światło, ale nie pozwala zobaczyć, co dzieje się za drzwiami. Między innymi dlatego prezentowane drzwi nadają się także do sypialni czy łazienki, czyli do miejsc, w których zależy nam na maksymalnym poziomie prywatności.

Wybierz drzwi do Twojego domu

Kupując drzwi wewnętrzne z kolekcji Reva otrzymujesz pełen zestaw. Zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy, podobnie jak zamek na klucz zwykły, na wkładkę patentową lub zamek WC. Dostępne są również skrzydła w wersji bez zamka. W naszej ofercie znajdziesz drzwi REVA z przeszkleniami oraz w wersji pełnej. Z łatwością znajdziesz te, w których układ przeszkleń najbardziej będzie Ci odpowiadał.

Oferta marki DRE to także możliwość wybierania spośród wielu oklein drzwiowych. Wszystkie drzwi z kolekcji Reva dostępne są w kilkunastu interesujących odcieniach. Mamy odpowiednie propozycje zarówno dla miłośników stylu retro, jak i dla minimalistów. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na kolory inspirowane naturą, czyli odcienie naturalnego drewna. Obok nich mamy drzwi białe, popielate czy grafitowe. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją drzwi wewnętrznych DRE Reva dostępną w DDD online lub w partnerskich sklepach stacjonarnych.

Zobacz też nasze inne produkty