Panele drewniane Barlinek Pure

Podłogi drewniane z kolekcji Barlinek Pure

Wyobraź sobie, że ułożenie pięknej drewnianej podłogi w Twoim domu nie musi zrujnować Twojego budżetu. Panele podłogowe Barlinek Pure to produkt najwyższej jakości, którego cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz wzór, który będzie pasował do aranżacji danego wnętrza. Poznaj zalety naturalnego drewna w najczystszej postaci i daj się przekonać, że podłoga drewniana Barlinek to doskonały wybór na lata!

Pokochaj jakość i styl prawdziwego drewna

Deska barlinecka od lat cieszy się ogromną (dosłownie!) popularnością i zaufaniem klientów. Doskonałym tego przykładem może być prezentowana kolekcja Pure. Poszczególne deski wykonane są w 100% z drewna, a deski jednolamelowe, zawierają jedno pasmo drewna na szerokość, co sprawia, że wyglądają jak lita deska. Dzięki temu powierzchnia podłogi, wykończona dodatkowo naturalnym olejem prezentuje się niezwykle elegancko.
Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do paneli, deski różnią się od siebie występowaniem sęków, układem słoi, czy odcieniem poszczególnych fragmentów. Seria Barlinek Pure Line to deski wykonane z prawdziwego drewna, takiego jak dąb i jesion. Krawędzie deski są fazowane czterostronnie, co pozwala osiągnąć nierówną linię pomiędzy poszczególnymi elementami podłogi, nadając w ten sposób wyjątkowego charakteru całej podłodze.

Nowoczesne deski na ogrzewanie podłogowe

Seria Pure Line została zaprojektowana w taki sposób, aby można było połączyć ją z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu sypialnia lub salon zyskają nie tylko piękne, ale także funkcjonalne wykończenie. Drewno z prezentowanej kolekcji zostało pokryte naturalnym olejem lub lakierem matowym, zależnie od wybranego wzoru. Dzięki temu podłoga jest bardzo łatwa w bieżącej pielęgnacji. Dodatkowo deski są odporne na ścieranie, dlatego panele Barlinek Pure mogą być ułożone także w miejscach o intensywnej eksploatacji.

Pure Line to kolekcja stworzona z myślą o koneserach, miłośnikach naturalnego piękna. Podłoga ułożona z naturalnych desek prezentuje się doskonale, zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i tych utrzymanych w bardziej nowoczesnym stylu. Poszczególne fragmenty desek mogą różnić się od siebie odcieniem, co tylko dodaje niepowtarzalnego stylu oraz wyjątkowego i unikalnego charakteru podłodze, jak i całemu wnętrzu. Zobacz tę wyjątkową kolekcję online, a na zakupy wybierz się do sklepów partnerskich DDD Dobre Dla Domu.