Drzwi wewnętrzne DRE Premium

Drzwi wewnętrzne DRE Premium

Drzwi wewnętrzne to kluczowy element wyposażenia wnętrza, dlatego podczas ich wyboru nie należy się spieszyć. Warto zapoznać się z ofertami różnych producentów i wybrać takie drzwi, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. W ofercie DDD Dobre Dla Domu prezentujemy eleganckie drzwi różnych marek. Jeśli szukasz czegoś szczególnego, nie możesz przegapić drzwi DRE Premium – to idealna propozycja dla wyjątkowo wymagających klientów.

Piękne drzwi wewnętrzne

Kolekcja Premium to drzwi wykonane w całości z solidnej płyty drewnopochodnek ozdobione przeszkleniami wykonanymi z matowego lub przeziernego szkła o grubości 4 mm. Wykonanie ramiaków gwarantuje trwałą konstrukcję skrzydła drzwiowego. Seria Premium to skrzydła przylgowe wyposażone w trzy wkręcane zawiasy koloru srebrnego lub skrzydła bezprzylgowe rozwierne, w których są dwa gniazda pod zawiasy wpuszczane – warto tu zwrócić uwagę, że zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy.

Oba modele są wyposażone w zamek zasuwkowy lub magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub w wersję bez zamka. Drzwi DRE Premium mogą być zastosowane także jako skrzydło przesuwne w systemie mocowanym na ścianę lub w systemie tunelowym. Kolekcja Premium dostępna jest w wielu okleinach.

Wybierz drzwi do swojego domu

Kolekcja DRE Premium to drzwi, które można montować w każdym pomieszczeniu. W wersji łazienkowej lub toaletowej mogą być wyposażone w otwory pod tuleje wentylacyjne. Jeżeli chcesz dopasować kolorystycznie drzwi do swojego mieszkania, kolekcja Premium pozwoli Ci wybierać spośród drzwi w wielu bardzo oryginalnych wzorach, takich jak na przykład: dąb bielony ryfla, orzech ciemny ryfla, dąb złoty ryfla, wenge ciemny – to zaledwie kilka przykładowych oklein, które możesz znaleźć w ofercie DRE.

Seria Premium to skrzydła drzwiowe doskonałej jakości i wybierając je, możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez naprawdę długi czas. Łączą w sobie elegancję jakość i styl, w zależności od pomieszczenia, w którym chcesz je zamontować, możesz zdecydować się na wersję z mniejszą lub większą ilością przeszkleń. Szyba mat DRE przypuszcza odpowiednią ilość światła, a jednocześnie gwarantuje maksymalny poziom intymności. W naszej ofercie znajdziesz także od marki DRE drzwi wejściowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online i zakupów w sklepach stacjonarnych DDD mieszczących się w całym kraju.

Zobacz też nasze inne produkty