Drzwi wewnętrzne DRE Nestor

Drzwi wewnętrzne DRE Nestor

Klasyka jest zawsze doceniana, jeżeli lubisz rozwiązania ponadczasowe, a jednocześnie szukasz nowych drzwi wewnętrznych do swojego mieszkania zapraszamy do zapoznania się z asortymentem marki DRE. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową kolekcję drzwi DRE Nestor. Do wyboru masz modele pełne lub przeszklone. Decydując się na skrzydło z szybą, możesz wybierać spośród kilku konfiguracji szkła.

Klasyczna elegancja DRE Nestor

Projektanci marki DRE stworzyli trwałą konstrukcję skrzydła drzwiowego wykonanego w całości z płyty drewnopochodnej. Konstrukcja taka gwarantuje wysoka trwałość oraz stabilność skrzydla. W modelach przeszklonych zastosowana została min. szyba MAT DRE o grubości 4 mm oraz płyciny profilowane wykonane z solidnej płyty HDF. W ofercie znalazły się skrzydła przylgowe i bezprzylgowe.

Skrzydło przylgowe wyposażone jest w 3 zawiasy wkręcane, koloru srebrnego, zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową. Skrzydło bezprzylgowe posiada dwa gniazda pod zawiasy wpuszczane ( trzeci zawias może być dodany opcjonalnie) oraz zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową. Oczywiście dostępne są również skrzydła bez zamków.

Ponadczasowa seria Nestor

Skrzydła drzwiowe z serii Nestor dostępne są w róznycm wykończeniu, Część z nich to drzwi malowane, część pokryta jest okleiną DRE-cell lub Dekor 3D. To pozwoli wybrać odcień, który najbardziej będzie pasował do aranżacji danego pomieszczenia. W kolekcji Nestor znajdziesz zarówno odcienie inspirowane kolorami naturalnego drewna – okleinowane, jak również malowane w kolorach białym, popielatym, latte czy ecru. W drzwiach może być osadzona szyba przeźroczysta lub matowa.

Wszystkie drzwi marki DRE wyróżniają się doskonałą jakością i interesującym designem. Solidna konstrukcja – skrzydła ramowego, sprawia, że posłużą Ci przez wiele lat. Można montować je w ościeżnicach stałych lub regulowanych. Drzwi Nestor mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Wybierz eleganckie skrzydło drzwiowe najlepiej dopasowane do wnętrza Twojego wnętrza. Odwiedź nas online lub w sklepach stacjonarnych w całym kraju.

Zobacz też nasze inne produkty