Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Fiord

Pol-Skone Fiord

Klasyczna elegancja, takim hasłem można określić drzwi wewnętrzne, z kolekcji Fiord od Pol-Skone. Ta znana i ceniona Marka po raz kolejny dostarcza nam drzwi zachwycające designem i jakością wykonania. Do wyboru są cztery podstawowe modele drzwi, dostępne w wielu kolorach. Możesz zdecydować się na drzwi pełne lub przeszklone. Matowe szkło zapewni optymalny poziom prywatności, a jednocześnie pozwoli nieco doświetlić pomieszczenie. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem nowych drzwi do swojego wnętrza koniecznie zapoznaj się z kolekcją Fiord, którą możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Zainspiruj się kolekcją Fiord polskiej marki Pol-Skone

Drzwi wewnętrzne to element, który nie tylko pozwala zachować prywatność, ale także jest dodatkiem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Dlatego wybierając nowe drzwi do wnętrza swojego domu warto zdecydować się na taki model, który będzie najlepiej pasował do wybranego stylu. Firma Pol-Skone od lat dostarcza nam produkty najwyższej klasy w tym także te z serii Fiord. Solidne drzwi wewnętrzne mogą być zamontowane w ościeżnicy drewnianej lub ościeżnicy metalowej. Profilowane skrzydła zostały stworzone na bazie ramiaka drewnianego, którego wypełnienie mogą stanowić płyciny lub przeszklenia.

Drzwi z omawianej serii w standardzie posiadają zamek jednopunktowy (system przylgowy) lub magnetyczny (system bezprzylgowy) wpuszczany na klucz, na wkładkę, lub do blokady łazienkowej. Możliwa oczywiście jest wersja bez zamka. Te eleganckie malowane drzwi dostępne są w wersji podstawowej w kolorze białym, jednak na życzenie klienta można wykończyć je w kolorze beżowym mat, szarym mat, czarnym lub w dowolnym innym kolorze znajdującym się w dostępnej palecie RAL i NCS.

Nowoczesne drzwi Pol- Skone Fiord

Niezależnie od tego, czy szukasz drzwi do mieszkania o charakterze nowoczesnym, czy raczej jest to wnętrze w stylu retro, kolekcja Fiord od Pol-Skone sprawdzi się perfekcyjnie. Bogata paleta RAL/NCS pozwoli znaleźć kolor, który będzie pasował najlepiej do twojego wnętrza. Przeszklenie typu biały mat dodaje drzwiom lekkości i elegancji, a także pozwala doświetlić pomieszczenie. Solidne zawiasy, na których zamocowane zostaną skrzydła drzwiowe, gwarantują wygodne otwieranie i zamykanie przez długi czas. Jedną z niewątpliwych zalet marki Pol-Skone jest szybka realizacja zamówień.

Zobacz też nasze inne produkty