Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Cambio

Pol-Skone Cambio

Wybierając nowe drzwi wewnętrzne do swojego domu, koniecznie zwróć uwagę na nowoczesną kolekcję Cambio renomowanej marki Pol-Skone. Prezentowana seria to gładkie skrzydła w opcji pełnej lub przeszklonej – malowane drzwi najwyższej jakości dostępne w bardzo wielu opcjach kolorystycznych do wyboru. Możesz zdecydować się na jeden z pięciu modeli dostępnych w tej kolekcji. Będą one pasowały zarówno do salonu, sypialni, jak i do łazienki. Zaufaj jakości, którą wybrało tysiące klientów.

Solidne drzwi wewnętrzne

Cambio po hiszpańsku oznacza zmianę, jeśli więc chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu, warto może pomyśleć o drzwiach? Dzięki odpowiednio dobranym skrzydłom drzwiowym możesz zmienić aranżację każdego wnętrza. Kolekcja Pol-Skone Cambio to solidana konstrukcja drzwi pełnych lub z przeszkleniami. Drzwi można zamontować w ościeżnicy drewnianej, ościeżnicy metalowej. Wyposażenie standardowe, w zależności od ościeżnicy to: zamek jednopunktowy, zamek magnetyczny wpuszczany na klucz, na wkładkę, z blokadą łazienkową lub wersja bez zamka.

Za dopłatą można wykonać podcięcie wentylacyjne, zmianę wysokości lub szerokości drzwi. Ciekawą opcją dodatkową jest zabezpieczenie dolnego ramiaka przed wilgocią, to rozwiązanie przyda się zwłaszcza do łazienki. Na życzenie klientów można także zmienić wypełnienie skrzydła. Drzwi Pol-Skone Cambio z łatwością dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

Elegancka seria Cambio

Eleganckie drzwi mogą stanowić także doskonały element dekoracyjny wnętrza. W zależności od Twoich preferencji możesz zdecydować się na drzwi w dowolnym właściwie kolorze. Paleta RAL/NCS daje do wyboru dziesiątki oryginalnych kolorów, na jakie mogą być pomalowane Twoje drzwi wewnętrzne. Marzysz o czerwonych lub błękitnych drzwiach? Żaden problem – pomalujemy je tak, jak sobie zażyczysz.

Decydując się na drzwi przeszklone, otrzymujesz szkło biały mat lub przezierne o grubości 4 mm. Każde skrzydło może być dostosowane pod system przylgowy lub bezprzylgowy, w którym zawiasy będą całkowicie niewidoczne. Model Cambio 00 to najbardziej uniwersalna wersja drzwi, które sprawdzą się z powodzeniem zarówno w domu, jak i w rozmaitych przestrzeniach publicznych. Ponadczasowa klasyka zawsze wygląda świetnie i łączy się bez problemu z każdą dowolną aranżacją i stylem.

Zobacz też nasze inne produkty