Drzwi wewnętrzne DRE Binito

Drzwi wewnętrzne DRE Binito

Jeżeli szukasz niepowtarzalnych drzwi malowanych do Twojego domu lub biura, z pewnością spodoba Ci się oryginalna kolekcja DRE Binito. To, co ją wyróżnia to przede wszystkim minimalizm kolorystyczny – w tej serii masz do wyboru zaledwie cztery kolory: biały, ecru, latte i popiel. Jest to ciekawa alternatywa dla drzwi w odcieniach naturalnego drewna. Seria Binito będzie pasowała doskonale do nowoczesnych mieszkań w stylu skandynawskim, a także do wnętrz awangardowych.

Nowoczesne drzwi do Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne z prezentowanej kolekcji to solidna rama z drewna iglastego. Rama została ukryta w konstrukcji drzwi, przez co prezentują się naprawdę elegancko. W przypadku drzwi Binito zamiast klasycznej okleiny mamy skrzydło malowane lakierem wodnym, który został następnie utwardzony w technologii UV. Dzięki temu drzwi DRE Binito są nie tylko estetyczne, ale także odporne na zabrudzenia i przyjazne środowisku.

W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na skrzydło przylgowe lub bezprzylgowe. Oryginalnym rozwiązaniem jest model z odwróconą przylgą. Kolekcja Binito dostępna jest także w postaci dwuskrzydłowej.

Postaw na solidne drzwi od sprawdzonego producenta

Wybierając skrzydło drzwiowe wewnętrzne do domu, z oferty DRE, w standardzie dostajesz zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową. W przypadku drzwi bezprzylgowych otrzymasz następujące zamek magnetyczny również w wersji na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową. Oczywiscie każda z wersji skrzydła dostępna jest również bez zamka. Skrzydło z kolekcji Binito może być wykorzystane także jako drzwi przesuwne, ponieważ pasuje do systemu naściennego drzwi przesuwnych DRE.

W naszej ofercie znalazły się modele pełne oraz skrzydła przeszklone, które pozwalają dodatkowo doświetlić wnętrze pomieszczenia. DRE to producent obecny na rynku wykończeniowym od ponad trzydziestu lat i przez ten czas marka zyskała ugruntowaną pozycję i zaufanie klientów. W związku z tym wybierając drzwi z kolekcji tej marki, możesz mieć całkowitą pewność, że będzie to udany zakup.

Zobacz też nasze inne produkty