Drzwi wewnętrzne DRE Auri

Drzwi wewnętrzne DRE Auri

Kolekcja DRE Auri to drzwi wewnętrzne zachwycające stylem i jakością wykonania. Jeżeli jesteś na etapie remontowania lub wykańczania mieszkania i planujesz zakup nowych drzwi, koniecznie sprawdź, jak prezentuje się kolekcja Auri. W sklepach stacjonarnych DDD Dobre Dla Domu możesz znaleźć je na ekspozycji. Dostępne są zarówno modele drzwi z przeszkleniami, jak i w wersji pełnej, przylgowe lub bezprzylgowe. Zapoznaj się z całą kolekcją drzwi Auri, marki DRE.

Nowoczesne drzwi DRE Auri

Nie można wyobrazić sobie funkcjonalnego mieszkania bez drzwi. Są one bowiem gwarancją bezpieczeństwa i intymności. Pozwalają odciąć się od otoczenia i odpocząć. Drzwi wewnętrzne prezentowanej kolekcji stanowią także dodatkową dekorację każdego pomieszczenia. W zależności od twoich indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na jeden z wielu pięknych wzorów drzwi. Dostępne są okleiny w jednolitym kolorze np. białe, czarne, szare, ciemnoniebieskie czy oliwkowe, a także w wersjach drewnopodobnych.

Prezentowane drzwi wykonane są w oparciu o ramiak z płyty drewnopochodnej pokrytej okleiną w wybranym kolorze. Przeszklone drzwi mogą być z powodzeniem zainstalowane w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego warto je kupić drzwi z prezentowanej kolekcji

Marka DRE cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, produkowane przez nią drzwi wyróżniają się nie tylko jakością, ale także wyjątkowym stylem. Warto też podkreślić ich funkcjonalność. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie, są wyposażone w zamek dostępny w trzech wariantach: klucz zwykły, z blokadą łazienkową (WC) lub dostosowane pod wkładkę patentową. Oczywiście dostępna jest wersja bez zamka. Wersje bezprzylgowe posiadają zamek magnetyczny.

Oferowane przez nas drzwi nadają się do montażu w ościeżnicach prostych-blokowych lub regulowanych. Duży wybór kolorów sprawia, że znalezienie odpowiednich drzwi nie będzie trudnym zadaniem. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą kolekcją drzwi marki DRE umieszczoną online oraz do odwiedzenia jednego z kilkudziesięciu sklepów stacjonarnych w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz także drzwi wejściowe oraz drzwi szklane.

Zobacz też nasze inne produkty