Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Eleganckie, nowoczesne czy awangardowe? Wybierz drzwi do gabinetu..

Eleganckie, nowoczesne czy awangardowe? Wybierz drzwi do gabinetu..

2017-11-08 12:29

Drzwi są wizytówką każdego biura – to pierwsza rzecz, którą widzi osoba przekraczająca próg Twojego gabinetu lub warsztatu. Aby od wejścia budowały pozytywny wizerunek Twojej firmy, powinny być dopasowane do profesji, którą się zajmujesz. Jak wybrać idealne drzwi wewnętrzne do pokoju pracy? Poznaj kilka najlepszych rozwiązań.

fot. Fotolia

drzwi

W zależności od wykonywanego przez Ciebie zawodu drzwi wewnętrzne powinny:
  • świadczyć o Twojej profesjonalności i zachęcać klientów do wejścia – szczególnie jeśli zajmujesz się doradztwem prawnym, pośrednictwem nieruchomości lub administracją;
  • wyciszać wnętrze – jeśli oferujesz usługi rzemieślnicze;
  • wyrażać Twoją kreatywność – gdy pracujesz jako wolny strzelec zajmujący się grafiką, dziennikarstwem itp.
Jak dokładnie cechy powinny mieć drzwi wewnętrzne do gabinetu, biura lub domowego warsztatu?
 
Drzwi do gabinetu – pokaż klientom, że jesteś profesjonalistą
 
fot. Fotolia

drzwi

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz i najczęściej ma ono bardzo duży wpływ na późniejsze rozmowy biznesowe. Aby klient odwiedzający Twoje biuro już od samego początku wiedział, że ma do czynienia z profesjonalistą, powinieneś szukać eleganckich, klasycznych drzwi. Mogą to być np. drzwi w okleinie naturalnej (fornirowane) – ten naturalny surowiec od zawsze świadczy o dobrym guście i wytworności. Kolor drzwi fornirowanych dopasuj do barw dominujących we wnętrzu gabinetu lub do mebli – w tym wypadku nie warto szukać ekstrawaganckich rozwiązań.


fot. Fotolia

drzwi

Do domowego biura mogą prowadzić również drzwi laminowane. Jeśli zależy Ci, aby je nieco ozdobić, możesz wybrać skrzydła z niewielkimi, mlecznymi przeszkleniami. Dzięki temu – poza uatrakcyjnieniem wyglądu – klienci czekający przed wejściem będą widzieć, czy w środku jest ktoś inny i czy mogą wejść do środka.
Drzwi do domowego biura – zadbaj o kreatywną pracę
 
fot. Fotolia

drzwi

Praca freelancera wymaga nie tylko ciągłego skupienia, lecz także (i przede wszystkim) mnóstwa kreatywnych pomysłów. Już od dawna wiadomo, że w twórczym myśleniu pomaga otoczenie, a więc w tym przypadku – gabinet i drzwi. Aby nieco wyróżnić skrzydła wejściowe na tle ściany, dopasuj ich kolor do dodatków w gabinecie. Może to być barwa dywanu, obrazu lub stojącej lampy. Największy wybór drzwi znajdziesz TUTAJ. Zwróć uwagę zwłaszcza na drzwi malowane farbą tablicową – dzięki nim szybko zapiszesz spontaniczne pomysły, a także nadasz Twojemu gabinetowi artystyczny rys.


fot. Fotolia

drzwi

Szukasz czegoś innego? Zastąp klasyczne drzwi oryginalnymi drzwiami ze szkła. Aby jednak nie rozpraszało Cię to, co znajduje się poza gabinetem, wybierz skrzydła z kolorowymi nadrukami kwiatów, liści, figur geometrycznych lub inne spośród dziesiątek różnych wzorów.
 

Drzwi do warsztatu – zapewnij komfort sobie i innym domownikom
Osoby, które samodzielnie wykonują np. meble, ubrania, przedmioty ze szkła, ceramiki bądź innego surowca, zdają sobie sprawę, że funkcjonalny warsztat pozwala lepiej i efektywniej wykonywać pracę. Często używasz głośnych maszyn? Zadbaj o to, by hałas w jak najmniejszym stopniu przedostawał się do reszty domu. Wybierając drzwi, zwróć więc uwagę na ich izolację akustyczną.

fot. Fotolia

drzwi

Jeśli chcesz zablokować wychodzące z warsztatu dźwięki, powinieneś szukać drzwi, które mają w środku warstwę pełnej płyty wiórowej. Jeśli zależy Ci, aby prawie całkowicie wyeliminować hałas w domu, do swojego warsztatu wybierz drzwi stalowe. Ten gruby, jednolity materiał będzie się również bardzo dobrze pasował stylistycznie do warsztatu, w którym powstają jedyne w swoim rodzaju elementy wyposażenia lub stroje.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>